KPSS’SİZ 1 Ekim 2018 İŞKUR Kamu İş İlanları

İŞKUR 1 Ekim 2018 tarihinde kamu kurum ve kuruluşlarına kpss’siz ilkokul, lise, önlisans veya lisans mezunları arasından kamu personeli alımı ilanlarını sunuyoruz.

KPSS’SİZ 1 Ekim 2018 İŞKUR Kamu İş İlanları

1 Ekim 2018 tarikli İŞKUR üzerinden kamu personeli alımı ilanları yayınlanmıştır. Başvuruları başlayan ilanlara 10 Ekim 2018 tarihi bitimine kadar iş kurumu üzerinden veya şahsen İŞKUR şubelerinden başvuru yapılabilir. Adaylar kpss’siz ilköğretim, lise, önlisans veya lisans mezunu olması gerekmektedir. İşte yayınlanan kamu işilanları:

Aksaray Sarıyahşi Öğretmenevi 1 kişi en az okur yazar en çok lise mezunu temizlik görevlisi alımı yapacaktır. Hijyen belgesi istenecektir. Başvuru numarası 00004666876 olarak verilmiştir.

Gaziantep Kayacık Sulama Birliği 1 veznedar alımı için; en az ilkokul en çok lise mezunu olması gerekmektedir. Başvuru numarası 00004666486 olarak yayınlanmıştır. Belirtilen iş gücü talebi, geçici (mevsimlik 5 ay 29 gün) iş statüsünde olup,başvuracak kişilerin en az 8 yıllık b sınıfı ehliyetine sahip olmaları ve talep edilen bu meslekte en az 10 yıl iş tecrübesi olmalıdır. bu işte daha önce çalışmış olduğunu gösterir belgeleri ile ehliyet fotokopisini ilanın yayınlandığı süre içerisinde birlik adresine elden veya posta  yoluyla teslim etmeleri gerekmektedir. belgelerini birlik başkanlığına ileterek ibraz etmeyenler kura çekimine dahil edilmeyecektir. kura 12.10.2018 tarihinde oğuzeli noterinde çekilecektir.

Şanlıurfa Hilvan Belediye Başkanlığı 1 kişi kaya bahçesi bitkileri yetiştiricisi için; ilköğretim mezun olması ve Kaya Bahçesi Bitkileri Yetiştiriciliği sertifikasına sahip olmak. En az 10 yıllık E sınıf ehliyet sahibi olmak. Başvuru ilan numarası 00004664864 olarak verilmiştir.

Şanlıurfa Hilvan Belediye Başkanlığı 1 kişi kaya bahçesi bitkileri yetiştiricisi için; ilköğretim mezun olması ve Kaya Bahçesi Bitkileri Yetiştiriciliği sertifikasına sahip olmak. Engelli adaylar bu ilana başvuru yapabiliyor. Başvuru ilan numarası 00004664904 olarak verilmiştir.

Devlet Su İşleri (DSİ) greyder operatörü 1 kişi alımı için lise mezunu olması gerekmektedir. Çalışma ve mülakat adresi DSİ 24. Bölge Müdürlüğü Kars ilidir. G sınıfı sürücü belgesi ve greyder operatörü belgesi istenmektedir. Başvuru için KPSS şartı gerekmemektedir. İŞKUR iş ilan numarası 00004665545 olarak verilmiştir. Bu ilana eski hükümlü veya (TMY) terörle mücadelede yaralanan statüsünde olanlar başvuru yapabiliyor.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali Kılıç
Ali Kılıç - 11 ay Önce

Keşan da yaşıyorum engelliyim bedensel. Yüzde altmış beş şu anda keşanda yemekçim şirketinde çalışıyorum ilerisi için güvenli bir işim olsun isterim sayın yetkililerden somut bekliyorum orta okul mezunuyum. Ali kılıç keşan