KPSS’li ve KPSS Şartsız 3000 Memur Alımı Yapılacak

Kamu kurumlarına 3000 bin civarında memur alımı yapılacak olup, Aşağıda halen iş başvuru süresi devam eden kamu kurumlarının güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait özet anlatımları yer almaktadır. her bir ilanda şartlar değişmekle birlikte en az ilköğretim, lise (ortaöğretim), önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden memur alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 26.07.2020, 15:25 27.07.2020, 10:17
KPSS’li ve KPSS Şartsız 3000 Memur Alımı Yapılacak

KPSS’li ve KPSS Şartsız 3000 Memur Alımı Yapılacak

Kamu kurumlarına bu hafta toplamda 3000 bin civarında memur alımı yapılacak olup, Aşağıda, Resmi Gazete’de yayınlanmış ve halen iş başvuru süresi devam eden kamu kurumlarının güncel iş ilanları ve bu ilanlara ait özet anlatımları yer almaktadır. her bir ilanda şartlar değişmekle birlikte en az ilköğretim, lise (ortaöğretim), önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden memur alımı yapılacaktır.

TOGG Yerli Araba Fabrikası

TOGG yerli araba fabrikası için genel iş başvuruları başladı. TOGG araba fabrikasının inşası için ilk etapta 2000 işçi alımı yapılacak ve daha sonra ki süreçlerde, 4 bin civarında daha personel alımı yapılacak.

TOGG iş ilanlarına başvuru yapmak isteyenlerin aşağıdaki sayfaya gitmesi gerekmektedir.

togg.com.tr/content/bize-katil

Linki kopyalayıp yeni sekmede açabilir ve TOGG iş ilanlarına başvuru yapabilirsiniz

Ondokuz Mayıs Üniversitesi

2018 KPSS puan sıralamasına göre Ondokuz Mayıs Üniversitesine 95 adet personel alımı yapılacak! Ondokuz Mayıs Üniversitesi personel alımı başvuruları 6 Temmuz'da başlamış olup, başvurular 31 Temmuz 2020'de sona erecektir. Üniversitenin sitesinden başvuru şartlarını öğrenebilirsiniz.

http://www.omu.edu.tr/tr

Türk Patent Ve Marka Kurumu

Türk Patent ve Marka Kurumu sınavla KPSS ve YDS puan şartı ile farklı branşlardan toplam 120 personel alımı yapacağını duyurdu. Personel alımı başvuruları başlamış olup, 10 Ağustos 2020 tarihine kadar devam edecektir.

https://www.turkpatent.gov.tr/TURKPATENT/

İstanbul Büyükşehir Belediyesi

İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB), kariyer sayfasında yeni iş ilanları yayınladı. İlana göre İBB, İstanbul Şehir Hatları A.Ş bünyesinde daimi olarak istihdam edilmek üzere en az lise mezunu öğrenim düzeyinden gemici alacak. Alınacak işçiler, İBB’ye ait gemilerde bir takım bakım işlerinde ve temizlik işlerinden sorumlu olacaklardır. İBB işçi alımı başvuruları başlamış olup, 27 Temmuz’da sona erecektir.

https://www.ibb.istanbul/

Kültür Turizm Bakanlığı

Kültür ve Turizm Bakanlığı sözlü sınav ile personel alımı yapacak. Personel alımı başvuruları 30 Temmuz’da başlayacak ve 17 Ağustos 2020’de sona erecek.

https://www.ktb.gov.tr/

İzmir Büyükşehir Belediyesi

İzmir Büyükşehir Belediyesi iştiraklerinden olan İzelman A.Ş, farklı mesleklerden personel alımı yapacak. İzelman personel alımı başvuruları 27-29 Temmuz tarih aralığında yapılacaktır.

http://www.izelman.com.tr/

Hazine Ve Maliye Bakanlığı

Hazine ve Maliye Bakanlığı'na sözleşmeli personel alımı yapılacak. Yayımlanan ilanda başvurular 17 Ağustos tarihinde sona erecek.

https://www.hmb.gov.tr/

Fatih Belediyesi

Fatih Belediyesi kadrosuna KPSS 75 taban puan şartı ile 50 memur alımı yapılacak! Alınacak memurların 30’u zabıta memuru kadrosuna, 20’si ise belediyenin idari kadrosuna alınacaktır.

https://www.fatih.bel.tr/

Bekilli Belediyesi

Bekilli Belediye Başkanlığı ilk defa atanmak üzere memur alım ilanı yayınladı. İlana göre belediye kadrosuna önlisans ve lisans mezunu öğrenim düzeylerinden 8 memur alımı yapılacak.

https://www.bekilli.bel.tr/

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)