KPSS'siz Şoför Alımı Yapılacak

Kamu personeli alımı gerçekleştirmek amacı ile Şoför alımı ilanı duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgisinde Tekirdağ Kapaklı belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Şoför alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 25.02.2021, 08:36
KPSS'siz Şoför Alımı Yapılacak

KPSS'siz Şoför Alımı Yapılacak

Kamu personeli alımı gerçekleştirmek amacı ile Şoför  alımı ilanı duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgisinde Tekirdağ Kapaklı belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 1 adet Şoför alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Tekirdağ Kapaklı belediyesi ilanı duyurusu son başvuru tarihi 26.02.2021 olarak bildirilmiştir.

Başvuru yapmak isteyen bütün kişilerin aşağıda bulunmuş olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

İnönü mahallesi eski cami caddesi B blok Mustafa Topuzlu apartmanı No: 31/A KAPAKLI - TEKİRDAĞ

İrtibat Kişisi : Yasin Eski

Telefon Bilgisi: 0 282 717 10 99

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kapaklı Şoför ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Kapaklı Şoför ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Kapaklı Şoför ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Kapaklı Şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Kapaklı Şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Kapaklı Şoför ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Kapaklı Şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Kapaklı Şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Kapaklı Şoför ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kapaklı Şoför ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Kapaklı Şoför ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kapaklı Şoför ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Kapaklı Şoför ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kapaklı Şoför ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Kapaklı Şoför ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

FACEBOOK SAYFAMIZ

https://www.facebook.com/kamupersonelialimii

TWİTTER SAYFAMIZ

https://twitter.com/Kamuilanlar

YOUTUBE KANALIMIZ

https://www.youtube.com/c/KamuPersoneliAlımı

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)