KPSS'siz Kadrolu Temizlik Personeli Alımı

Kadrolu Temizlik Personeli Alımı gerçekleştirmek için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İzmir Selçuk belediyesi başkanlığı kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 15 adet Kadrolu Temizlik Personeli alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 11.12.2020, 12:14
KPSS'siz Kadrolu Temizlik Personeli Alımı

KPSS'siz Kadrolu Temizlik Personeli Alımı

Kadrolu Temizlik Personeli Alımı gerçekleştirmek için kamu personeli alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda İzmir Selçuk belediyesi başkanlığı kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 15 adet Kadrolu Temizlik Personeli alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

İzmir Selçuk belediyesi Kadrolu Temizlik Personeli Alımı son başvuru tarihi 14.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen bütün bay ve bayan kişilerin aşağıda bulunan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Atatürk mahallesi Atatürk caddesi No: 111 Selçuk - İzmir

İrtibat Kişisi: Sevim DALYAN - Uğur GÜLBAY

Telefon bilgisi: 0 232 892 69 25

Resmi ilanın kılavuz linki aşağıdadır.

https://media.iskur.gov.tr/42573/izmir-selcuk-belediyesi-personel-ltd-sti-14-12-2020.pdf

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Selçuk belediyesi Kadrolu Temizlik Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Selçuk belediyesi Kadrolu Temizlik Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Selçuk belediyesi Kadrolu Temizlik Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Selçuk belediyesi Kadrolu Temizlik Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Selçuk belediyesi Kadrolu Temizlik Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Selçuk belediyesi Kadrolu Temizlik Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Selçuk belediyesi Kadrolu Temizlik Personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Selçuk belediyesi Kadrolu Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Selçuk belediyesi Kadrolu Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Selçuk belediyesi Kadrolu Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Selçuk belediyesi Kadrolu Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Selçuk belediyesi Kadrolu Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Selçuk belediyesi Kadrolu Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Selçuk belediyesi Kadrolu Temizlik Personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Mehmet Yıldırım. Elazığ. 3 ay önce
Emniyet Genel müdürlüğü bünyesinde İnşaat Polisi biriminin oluşturulması,bu irimede tamamı kpss den belli bir puan almış Inşaat mühendislerinin istihdam edilmesini istiyoruz.Almanyada inşaat polisi birimi yıllardır uygulama da var.Oluşturulacak inşaat Polisliği birimi ile,hem inşaatların yapım aşamasindan bitimine kadar sıkı bir şekilde denetlenmesi sağlanacak,hem de sigortasız çalışma nın önüne geçilerek kayıt dışılık önlenecek daha sağlıklı ve güvenilir kentler inşa edilecektir.Ayrica,binlerce genç ve dinamik çocuklarımıza iş imkanı sağlanacaktır.