KPSS'siz Belediye Başkanlığı 1 Kamu Personeli Alımı

Osmaniye Belediyesi bünyesinde görevlendirilmek üzere lisans mezunu ancak KPSS şartı aranmadan belediye personeli alımı yapılacak. Belediyenin sürekli işçi statüsünde yapılacağı alımda İktisadi İdari Bilimler Fakültesinin 4 yıllık İktisat bölümünden mezun olan adaylar başvuru yapabilecek. İşte Osmaniye Belediyesi'nin ekonomist alım ilanı detaylar.

Kamu Personeli Alımı 24.09.2019, 13:05 24.09.2019, 14:31
KPSS'siz Belediye Başkanlığı 1 Kamu Personeli Alımı

Memurluk için çaba sarf eden, yeni alım ilanları takip eden memur adaylarına bir haber de Osmaniye Belediyesi'nden geldi. Yapılan duyuruda İİBF mezunu adayların alınacağı kadro unvanı ekonomist olan alım ilanı açıldığı duyurusu kamuoyuyla paylaşıldı. 

Osmaniye sınırları içerisinde yer alan Sumbas Belediyesi vatandaşa verdiği hizmeti kesintiye uğratmadan ve kendi personel camiasını güçlendirmek adına sözleşmeli personel alımı yapılacağı ifade edildi. 

Alımların yapılacağı kontenjan 1 olurken, bu şartlara uyan ekonomist adayları son başvuru tarihini kaçırmadan bugünden itibaren (24 Eylül) ve 30 Eylül 201 mesai bitimine kadar Osmaniye Sumbas Belediyesı Yazı İşleri Müdürlüğüne bireysel olarak başvuruda bulunmaları gerekmektedir.

Alım duyurusunda yer alan bir diğe hatırla ise sözlü mülakat tarihleri ve yeridir. Yayımlanan duyuruya göre mülakat, 01.10.2019 tarihinde Sumbas Belediyesi meclis toplantı salonunda saat 10.00'da yapılacaktır. 

İşte Sumbas Belediyesi tarafından alınacak alım ilanına dair detaylar:

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)