KPSS'siz 50 Yaş Sınırlı 12 İşçi Alımı

İŞKUR Büyükşehir Belediye Başkanlığına 12  kamu personeli alımı için ilan yayınladı. Başvuracaklar KPSS olmadan ve 50 yaş üst yaş sınırlı olarak ilan edilmiştir.

Kamu Personeli Alımı 02.10.2018, 16:17
KPSS'siz 50 Yaş Sınırlı 12 İşçi Alımı

Yayınlanan İŞKUR ilanında Konya Büyükşehir Belediyesi Tuzlukçu Belediyesine 12 kamu personeli alımı (işçi alımı) olarak duyurdu. Adaylar KPSS olmadan başvuru yapabiliyor.

Adaylarda aranan şartlar; Cumhuriyeti Vatandaşı olmak. Medeni haklarını kullanma ehliyetine sahip olmak. 18 yaşını bitirmiş ve 50 yaşını doldurmamış olmak. Kamu haklarından mahrum bulunmamak. Görevin özelliğine göre e[itim, yaş, tecrübe gibi özel şartlan taşımak. ilkokul mezunu olmak.

Adaylardan istenecek belgeler; üzerinde T.C.Kimlik numarası yazılı bulunan nüfus cüzdanının önlü arkalı fotokopisi. Son 6 ay içerisinde çektirilmiş 2 adet vesikalık fotoğraf. Adli Sicil Belgesi ve Diploma Fotokopisi olması gerekmektedir.

Başvuru için adayların izleyeceği yol 10 Ekim 2018 tarihi mesai bitimine kadar Pazar Mahallesi Atatürk cad. No:42 TUZLUKÇU/ KONYA başvuru yapılabilir. Adaylar ön bilgi alabilmeleri için 0322 861 2005 numarasından Nurettin Akbuğa kişisinden bilgi alınabilir. Başvurular şahsen yapılması gerekmektedir.

Konya Tuzlukçu Belediyesi 12 kamu personeli alımı ilan kılavuzu için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@