KPSS'siz 5 Kamu Personeli Alımı

SYDV Müdürlükleri En Az İlkokul Mezunu KPSS’Siz Kamu İşçi Alımı. En az ilkokul mezunu olarak Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlükleri KPSS’siz kamu personeli alınacağını ilan etti. Alım yapılırken üst yaş sınırı 50 olarak verilmiştir.

Kamu Personeli Alımı 20.10.2018, 20:21
KPSS'siz 5 Kamu Personeli Alımı

Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı Müdürlükleri yayınladığı iki ilan ile KPSS’siz en az ilköğretim (lise, önlisans veya lisans mezunu adaylarda) mezunu adaylar arasından 5 kamu personeli alımı yapılacağı duyurulmuştur. Çalışma süreleri ilan durumuna göre değişmektedir.

Muğla Dalaman 4 beden işçisi olarak alım gerçekleştiriyor. Başvurular 22 Ekim 2018 ile 26 Ekim 2018 tarihleri arasında şahsen yapılması gerekmektedir. 18 ile 50 yaş aralığında olması, erkek olması ve çalışmasına engel olacak özrü olmaması gerekmektedir. Başvuru için kimlik fotokopisi, sabıka kaydı, sağlık raporu ve dilekçe olması gerekmektedir.

Şanlıurfa Birecik SYDV 1 kişi resepsiyonist personeli alımı için başvuru da bulunacaklar üst sınır olarak 40 yaş belirtilmiştir. Bay alımı olacağından bu ilana bayan başvurusu kabul edilmemektedir. Başvuru 21 Ekim 2018 tarihi bitimine kadar şahsen yapılması gerekmektedir. Başvuracaklar diploma fotokopisi, adli sicil kaydı, ikametgah ve iş deneyim belgesi olması gerekmektedir.

Muğla SYDV kamu personeli alım ilan kılavuzu için tıklayın. Şanlıurfa Birecik SYDV kamu personeli alım kılavuzu için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Emre kapucu 2 yıl önce
Memur
Gökmen.ergen 2 yıl önce
İşsizin.hetülişiyaparım
Abdulkadir coşkun 2 yıl önce
Ne diyeceğimi bilemiyorum ama Allah hayırlısını versin