KPSS'siz 182 Kamu Personeli Alımı İlanı Yayınlandı

TÜBİTAK BİLGEM AR-GE personeli olarak görevlendirmek üzere KPSS olmadan 182 Kamu Personeli Alımı 2 İl için ilana çıktı.

KPSS'siz 182 Kamu Personeli Alımı İlanı Yayınlandı

TÜBİTAK BİLGEM Ankara ve Konya adreslerine istihdam edilmek üzere 182 kamu personeli alımı ilanı yayınladı. Başvurular KPSS olmadan Ankara 45 kişi ve Konya 137 kişi olarak alım gerçekleşecektir. Başvurular 24 Ekim 2018 tarihine kadar devam edecektir.

33 farklı şekilde AR-GE personeli alınacağından ve her ilan için farklı öğrenim durumu istenildiğinden ilan kılavuzundan öğrenim durumlarına bakabilirsiniz.

Alınacak Personel TÜBİTAK Ankara ve Konya istihdam edilecek olup çalışma adresi aynı adrestir. Başvuracak adaylar İnternetten 24 Ekim 2018 saat 17:00 kadar başvuru yapmaları gerekmektedir.

Başvuru internet adresinde bulunan iş başvuru sistemine kayıt yaptırılarak yapılabilir. Başvuru sırasında adaylar özgeçmiş, istenen belgeler elektronik ortamda ve alınacak referans kodu seçilerek başvuru yapmaları zorunludur.

Erkek adaylar askerliği ertelemiş veya yapmış olması gerekmektedir. Kamu haklarından yasaklanmamış olması gerekmektedir. Görevini daima yapmasına engel herhangi bir durumu olmaması şart. İletişim bilgisi olarak 0262 648 1000 ve dahili 3548-3580 olarak yayınlanmıştır.

TÜBİTAK Ankara kılavuzu için tıklayın.

Konya kılavuzu için tıklayın.

Konya 2. kılavuz için tıklayın.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE