KPSS Şartsız Ve Sınavsız Olarak Kamu Kariyer Danışmanı Alımı Yapılacak

Kamu memur alımı ilanları ile birlikte KPSS şartsız ve sınavsız olarak yayınlanmış kamu personel alımlarında İstanbul iş ilanları içinde görevlendirilmek üzere kariyer danışmanı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 24.09.2021, 06:42 27.09.2021, 00:01
KPSS Şartsız Ve Sınavsız Olarak Kamu Kariyer Danışmanı Alımı Yapılacak

İstanbul Büyükşehir Belediyesi güncel memur alımı ilanları için görev almak amacı ile başvuru düzenleyecek bütün adayların öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli olması gerekiyor.


Başvuru Bilgileri Nedir?


Kariyer personeli alımı son başvuru tarihi 26.09.2021.

Eleman alımı başvuruları için aşağıda yazılı olan site üzerinden işlem yapılacaktır.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


Başvuru Şartları Nedir?


İsper kurumu alımları için tüm adayların öncelikli olarak Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması, tercihen fakültelerin rehberlik ve psikolojik danışmanlık, çalışma ekonomisi ve endüstri ilişkileri, insan kaynakları yönetimi, iktisat, kamu yönetimi gibi bölümlerinden mezun olmaları şartı bulunmakta.

Belediye işçi alımı için yayınlanmış duyurulara başvuru gerçekleştirmek isteyenlerin herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması, tercihen kendi alanlarında en az 2 yıl deneyim sahibi olmaları gerekmekte.

Kamu personel alımı için çalışmaya istekli kişilerin Öğrenmeye ve kendini geliştirmeye istekli olmaları, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve Düzenli ve planlı çalışmayı seven kişiler olması gerekmekte.

Personel yönetimi tarafından bildirilere başvuracakların raporlama alışkanlığı olması, emeklilik, yaşlılık veya malullük adı altında herhangi bir ödeme almaması ve Analitik düşünebilme yeteneğine sahip olması ayrıca sonuç odaklı olarak planlama yapma kabiliyeti olmalıdır.

Başvuru yapacak olan şahısların Güler yüzlü ve pozitif düşünmeleri, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve ekip üyelerinin özelliklerini takip ederek gelişmelerine yardımcı olmak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı