KPSS Şartsız Sistem Destek Uzmanı Alımı

Kamu kurumu için Sistem Destek Uzmanı ilanı Yayınlandı. Yayınlanmış bulunan iş ilanları bilgisinde Bursa İnegöl belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Sistem Destek Uzmanı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 11.06.2021, 18:54 12.06.2021, 11:22
KPSS Şartsız Sistem Destek Uzmanı Alımı

KPSS Şartsız Sistem Destek Uzmanı Alımı

Sistem Destek Uzmanı alımı için başvuracak olan kişilerin 30 yaşından büyük olmaması ve konusunda en az 3 yıllık iş tecrübesine sahip olması gerekiyor.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


Bursa İnegöl belediyesi 1 Sistem Destek Uzmanı  ilanı son başvuru tarihi 14.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Bursa İnegöl belediyesi 1 Sistem Destek Uzmanı ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum adresine başvuru yapmanız gerekiyor.

Kemalpaşa mahallesi Cuma sokak No: 9/1 İnegöl - Bursa

personelhizmetleri@inegol.bel.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.


BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


1. İnegöl belediyesi 1 Sistem Destek Uzmanı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. İnegöl belediyesi 1 Sistem Destek Uzmanı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İnegöl belediyesi 1 Sistem Destek Uzmanı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER


1. İnegöl belediyesi 1 Sistem Destek Uzmanı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İnegöl belediyesi 1 Sistem Destek Uzmanı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İnegöl belediyesi 1 Sistem Destek Uzmanı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)