KPSS Şartsız Şehir Planlama Mühendisi Alımları

KPSS şartsız şehir planlama mühendis alımları yapılması için açıklanmış bilgilerde İstanbul belediyesi personel alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 12.12.2021, 10:19 14.12.2021, 08:37
KPSS Şartsız Şehir Planlama Mühendisi Alımları

Güncel olarak açıklanmış olan KPSS şartsız mühendis alımı için çalışmak isteyenlerin üniversite eğitimini tamamlamış olması ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.


Belediyelere mühendis alımı bilgileri


•    İBB mühendis alımı son başvuru tarihi 13.12.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Adayların aşağıda yazılı olan link üstünden başvuru işlemlerini gerçekleştirmesi zorunludur.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


KPSS şartsız mühendis alımı başvuru şartları


1.    İstanbul belediyesi mühendis alımı için başvuru yapmak isteyenlerin tempolu iş ortamında sonuç odaklı olmaları, askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması, veri raporlama ve sunum araçlarını iyi kullanması ve görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması gerekiyor.

2.    Kamu kurumu memur alımı geneli içinde iş başvuru işlemlerinde bulunacakların dikkatli ve detaylarda özenli çalışması, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları, öğrenmeye açık, araştırmacı olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

3.    Tüm görev almak isteyen adayların iyi derecede Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları kullanması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması,

4.    Çalışmak isteyen vatandaşların planlama ve organizasyon becerileri kuvvetli olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması gerekiyor ve yazılı ve sözlü iletişimlerinde iyi olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı