KPSS Şartsız Memur Alımı İş İlanları Yayınlandı

KPSS'siz memur alımı ilanları ile birlikte açıklanmış kamu personel alımı duyurularında İstanbul belediyesi İSPER kuruluşunda istihdam edilmek üzere büro işçisi alımı gerçekleştirilecek.

Kamu Personeli Alımı 14.11.2021, 10:12 15.11.2021, 11:04
KPSS Şartsız Memur Alımı İş İlanları Yayınlandı

İstanbul belediyesi memur alımı için görev almak isteyenlerin nöbet şeklinde görev yapmalarına engel teşkil edebilecek bir durumunun olmaması, en az lise mezunu olmaları ve Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olması şartı bulunmakta.


KADROLU MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİSİ


•    İSPER büro çalışanı alımı son başvuru tarihi 15.11.2021 olarak açıklanmıştır.

•    Başvuru işlemleri aşağıda bulunmakta olan resmi site üstünden gerçekleştirilecektir.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


KPSS ŞARTSIZ PERSONEL ALIMI


1.    Kamu memur alımı için görev almak isteyenlerin büro temizliği yapmaya engel bir durumunun olmaması, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve büro ve evrak işlerini takip edebilmelidir.

2.    İSPER personel alımı için gerekli olan başvuruları yapacak olanların arşiv ve dokümantasyon hizmetlerini yapabilmesi, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve kurumu için istatistiklerin tutulmasını yapması gerekiyor.

3.    Resmi ilanları için iş başvurusu yapacak olan vatandaşların dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması, işletim sistemi olarak Microsoft Office programları Word, excel, powerpoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olması zorunludur.

4.    İstanbul iş ilanları için başvurularda bulunacakların yöneticinin verdiği işleri eksiksiz yerine getirmesi, kamusal haklardan mahrum olunmaması, içerik geliştirmeye açık olmaları ve askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı