KPSS Şartsız Memur Alımı İle Kamu Personeli Alınacak

KPSS'siz memur alımı yapılması için duyurulmuş olan kamu personel alımı içeriğinde İstanbul belediyesi bünyesinde çalıştırılmak üzere halkla ilişkiler görevlisi alımı yapılacak. Memur alımı başvuru şartları nedir?

Kamu Personeli Alımı 21.10.2021, 08:47 24.10.2021, 00:08
KPSS Şartsız Memur Alımı İle Kamu Personeli Alınacak

İstanbul personel yönetimi (İSPER) kuruluşu üzerinden resmi olarak yayınlanmış olan KPSS şartsız memur alımı için başvuru gerçekleştirmek isteyenlerin en az lise mezunu olmaları şartı bulunuyor.


KPSS ŞARTSIZ MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


•    Meslek elemanı alımı için son başvuru tarihi 25.10.2021 olarak bildirildi.

•    İsper personel alımı için bütün adayların aşağıda yazılmış olan İBB kariyer sitesi üstünden online işlem yapmaları gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


KAMU MEMUR ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


1.    Kamu memur alımı için kişilerin müdürlük faaliyetlerinin yürütülmesinde görevlendirilecek halkla ilişkiler personelinin en az lise mezunu olması, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve Türkiye vatandaşı olmaları gerekiyor.

2.    Belediye işçi alımı için tüm başvuru sahiplerinin gelen tüm talep ve şikayetleri toplamalı ve değerlendirmeli, sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları ve Microsoft Office programları Word, Excel, PowerPoint gibi programları iyi derecede kullanıyor olmak.

3.    İstanbul belediyesi personel alımı için çalışmak isteyenlerin arşiv ve dokümantasyon hizmetlerini yapabilmesi, herhangi bir sigortalı işte çalışmıyor olması ve öğrenmeye ve kişisel gelişimine önem vermesi gerekmekte.

4.    İsper kuruluşu alımları için çalışmak isteyenlerin kurumu için istatistiklerin tutulması, formlar ve dosyaların oluşturulması konularında bilgili olması, herhangi bir adli sicil kaydının bulunmaması ve günümüz eğitim yaklaşımlarına hakim olması ve kamusal haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

5.    Başvuran tüm adayların tercihen askerliklerini yapmış olmaları gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı