KPSS Şartsız Makine Mühendisi Alımı İlanları Yayınlandı

Kamu personel alımı ilanları için resmi duyurusu yapılmış olan İstanbul Konut İmar kurumu birimlerine 2 adet makine mühendisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 25.10.2021, 00:12 27.10.2021, 00:19
KPSS Şartsız Makine Mühendisi Alımı İlanları Yayınlandı

KPSS'siz memur alımı ilanları kapsamında KİPTAŞ personel alımı için iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların makine mühendisliği bölümü mezunu olmaları, bilgisayar programlarını iyi derecede kullanmasını bilmek ve şantiye şartları içinde çalışabilme yeteneğine sahip olmaları gerekiyor.


KAMU MÜHENDİS ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Kiptaş makine mühendisi alımı son başvuru tarihi 27.10.2021 olarak duyuruldu.

Başvuru işlemleri için bütün kişilerin hemen aşağıda yazılı olan kurum internet sitesi üzerinden başvuru yapmaları gerekiyor.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


MAKİNE MÜHENDİSİ ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


KPSS Şartsız Makine Mühendisi Alımı İlanları yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiye’nin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

KPSS'siz memur alımı ilanları kapsamında KİPTAŞ personel alımı için iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

Konut İmar kurumu birimlerine 2 adet makine mühendisi alımı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Kiptaş makine mühendisi alımı için yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

KİPTAŞ personel alımı için iş başvurusu yapmak isteyen vatandaşların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı