KPSS Şartsız Kamu Kurumu Büro personeli Alımı

Kamu kurumuna KPSS şartsız Büro personeli alımı yapılacak. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Manisa belediyesi BESOT kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Büro personeli Alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 19.03.2021, 00:00 20.03.2021, 14:19
KPSS Şartsız Kamu Kurumu Büro personeli Alımı

KPSS Şartsız Kamu Kurumu Büro personeli Alımı

Kamu kurumuna KPSS şartsız Büro personeli alımı yapılacak. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları bilgilerinde Manisa belediyesi BESOT kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere 1 adet Büro personeli Alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Manisa belediyesi BESOT kurumu Alımı ilanı son başvuru tarihi 22.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen vatandaşların aşağıda yazılı olan adrese şahsen başvurmaları gerekiyor.

Manisa Büyükşehir Belediyesi hizmet binası

Resmi ilan belgesi aşağıdadır. Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Manisa Besot Büro ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Manisa Besot Büro ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Manisa Besot Büro ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Manisa Besot Büro ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Manisa Besot Büro ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Manisa Besot Büro ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Manisa Besot Büro ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Manisa Besot Büro ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Manisa Besot Büro ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Manisa Besot Büro ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Manisa Besot Büro ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Manisa Besot Büro ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Manisa Besot Büro ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Manisa Besot Büro ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Manisa Besot Büro ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)