KPSS şartsız güncel kamu personel alımı

Açıklanmış olan KPSS şartsız güncel kamu personel alımı resmi duyurularında İzmir büyükşehir belediyesi başkanlığına bağlı olan İZDOĞA kurumu içinde istihdam edilmek üzere müdür alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 12.01.2022, 15:47
KPSS şartsız güncel kamu personel alımı

KPSS şartsız güncel kamu personel alımı için iş başvurusu gerçekleştirmek isteyen kişilerin üniversite mezunu olması gerekiyor.


KPSS şartsız güncel kamu personel alımı başvuru şartları


Açıklanmış olan KPSS şartsız güncel kamu personel alımı resmi duyuruları ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

İzmir büyükşehir belediyesi başkanlığı için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

İZDOĞA kurumu içinde istihdam edilmek üzere müdür alımı için duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

İzmir iş ilanları için başvuru yapmak isteyenlerin üniversitelerin İngilizce eya Fransızca mütercim tercümanlık bölümlerinden mezun olmaları ve personel ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

Bütün başvuru gerçekleştirecek olan adayların en az 2 yıllık deneyime sahip olmaları ve duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.


İzmir büyükşehir belediyesi kamu personeli alımı başvuru bilgileri


Son başvuru tarihi 14.01.2022 olarak açıklanmıştır.

Gerekli iş başvuruları aşağıda yazılı link üzerinden online yapılacaktır.

İş başvurusu için tıklayınız

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı