KPSS Şartsız Endüstri Mühendisi Alımı Yapılacak

Kamu kurumu için Endüstri Mühendisi alımı için ilan Yayınlandı. Yayınlanmış bulunan iş ilanları bilgisinde Bursa İnegöl belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Endüstri Mühendisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 11.06.2021, 16:07
KPSS Şartsız Endüstri Mühendisi Alımı Yapılacak

KPSS Şartsız Endüstri Mühendisi Alımı Yapılacak

İnegöl belediyesi tarafından yayınlanan mühendis alımı iş ilanları için başvuracak olan kişilerin 30 yaşından büyük olmaması ve en az 2 yıl tecrübeli olması gerekiyor.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


Bursa İnegöl belediyesi 1 Endüstri Mühendisi ilanı son başvuru tarihi 14.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Bursa İnegöl belediyesi 1 Endüstri Mühendisi ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum adresine başvuru yapmanız gerekiyor.

Kemalpaşa mahallesi Cuma sokak No: 9/1 İnegöl - Bursa

personelhizmetleri@inegol.bel.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.


BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


1. İnegöl Endüstri Mühendisi yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. İnegöl Endüstri Mühendisi ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İnegöl Endüstri Mühendisi yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER


1. İnegöl Endüstri Mühendisi duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İnegöl Endüstri Mühendisi ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İnegöl Endüstri Mühendisi yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)