Kpss Şartsız En Az İlkokul Mezunu 11 Adet Kamu Personeli Alımı

İşkur kapsamında Sapanca, İmranlı, Atabey ve Belveren belediyelerine en az ilkokul mezunu kpss siz 11 kişi kamu personeli alımı ilanı yayımlandı.

Kpss Şartsız En Az İlkokul Mezunu 11 Adet Kamu Personeli Alımı

İşkur resmi internet sitesinde yayımlanan ilanlara göre kpss şartsız belediyelere kamu personeli alımı yapılacağı duyuruldu.

Yapılan ilanlarla Sakarya Çalışma Ve İş Kurumu İl Müdürlüğü ne 4747800 no ile başvuruları alınacak olan Sapanca Belediyesine 7 (Yedi) adet çöpçü alınacaktır.

Alınacak kamu personellerinin 50 yaşını aşmamış olması ve çöp kamyonu arkası çöp toplama işinde en az 1 yıl deneyim sahibi olması, İlköğretim ya da ortaöğretim okul mezunu olması, İŞKUR tarafından Sapanca Belediye Başkanlığına bildirilen aday listeleri  üzerinden 10.12.2018 tarihinde  saat 09:00-10:00 arasında Belediye toplantı salonunda yapılacaktır.

Kuraya katılacak adaylara, kura sonucu mülakata katılacak adaylara ve mülakat sonrası yerleştirilen adaylara herhangi bir yazılı tebligat yapılmayacaktır. Belediyece, internet adresinden yapılan duyurular tebligat yerine geçecektir.

4747337 başvuru numarası ile Sivas iş kurumu il müdürlüğüne başvurulacak olan İmranlı Belediye Başkanlığı bünyesinde istihdam edilmek üzere ilkokul mezunu Beko Loder (Kazıcı - Yükleyici) Operatörü unvanlı, G sınıfı sürücü belgesi sahibi 1(Bir) adet kamu personeli alımı yapılacaktır.

4745226 işkur ilan numarasıyla Isparta Atabey Belediye Başkanlığı bünyesine Lisans mezunu ve en az 60 KPSS puanı sahibi, tercihen Atabey, Eğirdir, Gelendost, Isparta Merkez, Keçiborlu, Senirkent, Sütçüler, Şarkikaraağaç, Uluborlu, Yalvaç, Aksu, Gönen/Isparta, Yenişarbademli adreslerinde ikamet eden ve Teknik Nezaretçi sertifikasına sahip olan 1 (Bir) adet kamu personeli alınacaktır.

4744782 işkur ilan numarasıyla Şırnak Belveren Belediye Başkanlığı bünyesine belirli süreli 5 ay 29 gün çalışma süreli, işe alınacak kişiler noter kurası ile belirlenecek olup 5 yıl deneyimli, E ve G sınıfı sürücü belgesi sahibi 1 adet kepçe operatörü alınacaktır.

4744747 işkur ilan numarasıyla Şırnak Belveren Belediye Başkanlığı bünyesine 2 (İki) adet beden işçisi alımı ise belirli Süreli ve 5 ay 29 gün çalışma süreli olup işe alınacak kişiler noter kurası ile belirlenecek olup okuryazar olması yeterlidir.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 30 Kasım 2018, 16:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Şahin Bingöl
Şahin Bingöl - 8 ay Önce

Başvuru yapacağım ama hala belli değil

selahattin erdönmez
selahattin erdönmez - 7 ay Önce

işci