KPSS Şartsız Coğrafi Bilgi Sistem Uzmanı Alımı

Kamu kurumu için Coğrafi Bilgi Sistem Uzmanı ilanı Yayınlandı. Yayınlanmış bulunan iş ilanları bilgisinde Bursa İnegöl belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet Coğrafi Bilgi Sistem Uzmanı alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 11.06.2021, 09:59 12.06.2021, 00:03
KPSS Şartsız Coğrafi Bilgi Sistem Uzmanı Alımı

KPSS Şartsız Coğrafi Bilgi Sistem Uzmanı Alımı

İnegöl belediyesi ilanı için başvuracak kişilerin coğrafi bilgi sistemleri konusunda en az 3 yıl deneyimli olması gerekiyor.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


Bursa İnegöl belediyesi 1 Coğrafi Bilgi Sistem Uzmanı  ilanı son başvuru tarihi 14.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Bursa İnegöl belediyesi 1 Coğrafi Bilgi Sistem Uzmanı  ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum adresine başvuru yapmanız gerekiyor.

Kemalpaşa mahallesi Cuma sokak No: 9/1 İnegöl - Bursa

personelhizmetleri@inegol.bel.tr

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


1. İnegöl belediyesi 1 Coğrafi Bilgi uzmanı yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. İnegöl belediyesi 1 Coğrafi Bilgi uzmanı ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. İnegöl belediyesi 1 Coğrafi Bilgi uzmanı yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER


1. İnegöl belediyesi 1 Coğrafi Bilgi uzmanı duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. İnegöl belediyesi 1 Coğrafi Bilgi uzmanı ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. İnegöl belediyesi 1 Coğrafi Bilgi uzmanı yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)