KPSS Şartsız 20 Bin TL Maaşlı 1180 Personel Alınıyor

Kamu Personeli Seçme Sınavsız KPSS şartsız, dil şartı aranmaksızın 1180 personel başvuruları alınmaya başlandı. En az Lise mezunu adayların başvuruları kabul edilmekte detaylarıyla haberimizde…

Kamu Personeli Alımı 27.08.2019, 19:59 31.08.2019, 01:56
KPSS Şartsız 20 Bin TL Maaşlı 1180 Personel Alınıyor

KPSS şartsız 1180 personel alımı başvuruları başlamış olup ilan eden adres aşağıda verilmiştir. Başvurulara en az lise, önlisans ve lisans mezunları başvuruda bulunabilmektedir. İlanı veren Al Surra Hospital olarak ilan vermiş olup 20 Bin TL maaşla iş başvurusunda bulunabilirsiniz.

Başvuru Genel Şartları;

18 yaşını doldurmuş olması,

Kamu haklarından mahrum bulunmaması,

Açık pozisyonlarda istenilen öğrenim düzeyinde mezun olması,

Askerlik hizmetini tamamlamış veya muaf olmak,

Adli sicil kaydının temiz olması,

Arşiv araştırmalarında temiz sonuç alınması,

Özel Şartlar Neler;

İlgili adayların hızlandırılmış dil eğitim kursuna Al Surra Hospital Hastanesinde aktif göreve başladıktan sonra Kuveyt’de başlatılacağından dolayı her hangi bir engelinin bulunmaması gerekmektedir.

İstihdam edilecek personeller 24 saat esasına dayalı çalıştırılacak olup haftalık çalışma saati 40 saat olarak ilan edilmiştir. Ancak özel durumu olan bayanların gebelik gibi durumları bu şartlardan hariç tutulmuştur.

Nasıl Başvuruda Bulunabilirim;

Al Surra Hospital Hastanesi personel alımı ilanı tarihi itibari ile 14 gün süre zarfında hastanenin resmi internet adresi kariyer bölümünde yer alan başvuru formunu doldurarak ( www.alsurrahospital.com ) adresine iletilmesi gerekiyor. Başvuruda bulunacak ilgili adaylar e-posta aracılığı ile olumlu veya olumsuz geri bildirim alacaklardır.

Başvurusunu tamamlayan adayların geri dönüş adresi olan career@alsurrahospital.com yapılacak olup farklı yerden gelen e-postaları dikkate alınmamasına özen gösterilmesi bildirilmiştir.

Personel alımı unvan ve nitelikleri için tıklayınız.

Personel alımı için tıklayınız. 

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (8)
Yasin 2 yıl önce
Başvuru yapmak
eray 2 yıl önce
şu an başvuru yapılamıyor neden
Erdinç 2 yıl önce
Nerden basvuru yapiliyor
Musa GÜL 2 yıl önce
Merhaba ben 18yıl hastanede pansumancı olarak çalıştım hasta belgelerim var hastane tecrübem çok ve iyiyim fakat lise terkim. Hastanenizde çalışmak istiyorum.
beşir özer 2 yıl önce
hangi ile alım olacak hakkari varmi nasıl muracat yaparız
Durdu demirbas 2 yıl önce
Basvurular nerden olacak biri birsdy soyledin sayfa acilmiyor
Fatih göbül 2 yıl önce
Yani milleti oyalamaktan baska bi sey bilmiyosunuz burda amaç yaptik mi yaptik mantigi alinacaklar zaten bellidir mv yakinlari vb
ahmet 2 yıl önce
mülakat sonuçları ne zaman açıklanacak acaba
Kamu Personeli Alımı