KPSS Şartsız 18-45 Yaş Arası Personel Alımı

Kamu kurumu için KPSS şartsız 18-45 yaş arası iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmış bulunan iş ilanları bilgisinde Bursa belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet halkla ilişkiler görevlisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 30.05.2021, 13:41 31.05.2021, 11:45
KPSS Şartsız 18-45 Yaş Arası Personel Alımı

KPSS Şartsız 18-45 Yaş Arası Personel Alımı

Kamu kurumu için KPSS şartsız 18-45 yaş arası iş ilanı Yayınlandı. Yayınlanmış bulunan iş ilanları bilgisinde Bursa belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet halkla ilişkiler görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR

Bursa belediyesi 1 halkla ilişkiler görevlisi ilanı son başvuru tarihi 3.06.2021 olarak bildirilmiştir.

Bursa belediyesi 1 halkla ilişkiler görevlisi ilanına başvuru için aşağıda yazılı bulunan kurum adresine başvuru yapmanız gerekiyor.

Santral garaj mahallesi Merinos Atatürk kongre ve kültür merkezi batı kapısı Osmangazi - Bursa

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1. Bursa belediyesi 1 halkla ilişkiler yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Bursa belediyesi 1 halkla ilişkiler ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Bursa belediyesi 1 halkla ilişkiler yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

4. Bursa belediyesi 1 halkla ilişkiler yayınlanmakta bulunan iş ilanlarına başvuruda bulunacak vatandaşların Türkiyenin Anayasasını çökermeye çalışmak ve Türkiye Cumhuriyetine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.

5. Bursa belediyesi 1 halkla ilişkiler ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak ünvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

6. Bursa belediyesi 1 halkla ilişkiler duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

7. Bursa belediyesi 1 halkla ilişkiler ilanına başvuru işleminde bulunacak olan insanların gerçekleştirilecek Güvenlik Araştırmasının temiz olma zorunluluğu var.

8. Bursa belediyesi 1 halkla ilişkiler duyurusu yapılan iş ilanlarına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasa dışı olan suç örgütleri için propaganda yapmamış olması gerekmekte.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bursa belediyesi 1 halkla ilişkiler duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Bursa belediyesi 1 halkla ilişkiler ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Bursa belediyesi 1 halkla ilişkiler yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

4. Bursa belediyesi 1 halkla ilişkiler ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Bursa belediyesi 1 halkla ilişkiler resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

6. Bursa belediyesi 1 halkla ilişkiler ilan edilen ilanlara başvuracak tüm şahısların vesikalık fotoğrafı olması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)