KPSS Şartı Olmadan Büro Memuru Alınıyor

Emniyet Müdürlüğü için personel alımı için bekleyenleri yakından ilgilendiren bir gelişme yaşandı. Türkiye İş Kurumu tarafından yayınlanan eleman alım ilanına istinaden Emniyet Müdürlüğü'ne kadrolu büro personel memuru istihdamı yapılacak. Yapılacak olan personel alımına 18 - 35 yaş aralığında gereken şartları taşıyan bütün kişilerin başvuru yapabileceği açıklandı.

Kamu Personeli Alımı 02.08.2020, 13:58 03.08.2020, 19:37
KPSS Şartı Olmadan Büro Memuru Alınıyor

KPSS Şartı Olmadan Büro Memuru Alınıyor

Emniyet Müdürlüğü için personel alımı için bekleyenleri yakından ilgilendiren bir gelişme yaşandı.  Türkiye İş Kurumu tarafından yayınlanan eleman alım ilanına istinaden Emniyet Müdürlüğü'ne kadrolu büro personel memuru istihdamı yapılacak.  Yapılacak olan personel alımına 18 - 35 yaş aralığında gereken şartları taşıyan bütün kişilerin başvuru yapabileceği açıklandı.

Yapılacak olan kura çekilişleri 28 Ağustos 2020 günü saat:13:30 da Emniyet Müdürlüğünün Konferans salonunda noter huzurunda gerçekleştirilecektir.

Kura sonucu belirlenen asil ve yedek adaylar için Samsun Emniyet Müdürlüğü internet sitesinde www.samsun.pol.tr açıklanacak ve belgelerini ilanlarda belirlenen tarihte Samsun Emniyet Müdürlüğü Personel Şube Müdürlüğüne kendileri teslim edeceklerdir.

Mülakat Sınavının yapılacağı Yeri ve Tarihi internet sitesinden duyurulacaktır.

Başvuru Yapacak Kişilerden İstenilecek Belgeler

Terörle Mücadele ile malul sayılmayacak şekilde yaralandığına dair yazı ve sağlık raporu

Nüfus Kimlik cüzdanı aslı veya fotokopisi

Mezuniyet Belgesi aslı veya noter tasdikli fotokopisi

GENEL ŞARTLAR

1. Türkiye Cumhuriyeti vatandaşı olmak.

2. otuz 30 yaşını geçmemiş olmak şartı.

3. Kamusal haklardan yoksun olmamak.

4. Bilerek veya bilmeyerek yapılmış olan bir suçtan dolayı 1 yıl veya daha çok hapis cezasına mahkum olmamak.

6. TCK 53’üncü maddesi içinde belirtilen vakitler geçmiş bile olsa; bilerek yapılan bir suçtan dolayı bir yıl veya daha fazla süreyle hapis cezasına ya da affa uğramış olsa bile devletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olmak.

Anayasal düzene ve bu düzenin işleyişine karşı suçlar, zimmet, irtikâp, rüşvet, hırsızlık, dolandırıcılık, sahtecilik, görevi kötüye kullanmamak.

7. Anayasa düzene, özel hayata ve hayatın gizli alanına, cinsel içerikli dokunulmazlığa karşı suçlar ile uyuşturucu madde suçlarından hakkında devam etmekte olan bir soruşturma veya kovuşturma bulunmamak.

8. Görevini yapmaya engel olacak beden ve ruh hastalığı ile engeli bulunmamak.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Cenk t 4 ay önce
Başlıkta 18-35 yaş arası diyorsun
Açıklamada 30 yaşı aşmamıș yazıyor.
Ha bu nedu daa
Furkan 4 ay önce
Başvuru ne zaman nasıl yapılacak