KPSS Şartı İstenmeden Kamu Kurumuna Ekip Memuru Alımı Yapılacak

İş arayanlar için güncel iş ilanları yayınlandı. Yayınlanan duyurularda İstanbul büyükşehir belediyesi bünyesine KPSS şartsız olarak kamu memur alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 09.10.2021, 12:32 10.10.2021, 00:41
KPSS Şartı İstenmeden Kamu Kurumuna Ekip Memuru Alımı Yapılacak

Sürekli kadro şartı ile yayınlanmış olan belediye memur alımı için başvuru yapmak isteyenlerin 4 yıllık lisans mezunu olmaları gerekiyor.


BİREYSEL MÜŞTERİ ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


Bireysel müşteri yönetimi ekip görevlisi alımı için son başvuru tarihi 12.10.2021 olarak açıklandı.

Başvuru işlemlerinde bulunacak kişilerin aşağıda yazılı olan kurum sitesi üzerinden işlem yapmaları gerekiyor.

BAŞVURU İÇİN TIKLAYINIZ


EKİP GÖREVLİSİ BAŞVURU ŞARTLARI


Bütün adayların üniversitelerin 4 yıllık lisans programlarından mezun olmaları, görevlerini yapmalarına engel bir sağlık sorunlarının olmaması ve MS Office programlarına iyi derecede hakim ve hızlı klavye kullanmaları gerekiyor.

Tercihen bütün başvuru sahiplerinin 1 yıl iş deneyimine sahip olmaları ve sahtecilik, ihaleye fesat karıştırma gibi suçlar işlememiş olmaları gerekiyor.

Kamu memur alımı ilanları için tüm kişilerin müşteri ilişkileri yönetim becerisine sahip olmaları, sonuç odaklı olmaları ve devletin güvenliğine karşı suçlar işlenmemiş olması gerekiyor.

Güncel iş ilanları kapsamında çalışmak için başvuru yapacak olanların takım çalışmasına yatkın, kriz yönetimi becerisine sahip olmaları ve kamusal haklardan mahrum olunmaması gerekiyor.

Belediye personel alımı için görev almak isteyen vatandaşların güler yüzlü olmaları, özgüvenlerinin yüksek ve aktif çalışma şartlarına uyumlu olmaları ayrıca askerlik görevleri ile ilgili olarak ilişkilerinin bulunmaması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı