KPSS İstenmeden Kamu Memur Alımı İlanları Yayınlandı

Son dakika KPSS Şartsız memur alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan iş başvurusu bilgilerinde İstanbul büyükşehir belediyesi bünyesinde görevlendirilmek için ihale personeli alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 26.11.2021, 00:06 28.11.2021, 00:03
KPSS İstenmeden Kamu Memur Alımı İlanları Yayınlandı

İBB personel alımı için iş başvurusu yapmak isteyenlerin tercihen kamu yönetimi ve maliye bölümü mezunu olmaları, kamu mevzuatı konularında bilgili olması, kurumun faaliyetlerini yürütebilmesi için gerekli olan hizmet taleplerini oluşturabilmeli, satın alma yönetmeliği konusunda deneyimli ve müzakere yeteneğine sahip olmaları gerekiyor.


KAMU MEMUR ALIMI BAŞVURU BİLGİLERİ


İhale görevlisi alımı için son başvuru tarihi 27.11.2021 olarak bildirildi.

Aşağıda belirtilen resmi kurum sitesi üzerinden adayların başvuru gerçekleştirilmesi gerekmekte.

https://kariyer.ibb.istanbul/ilanlar/genel-basvuru-5


SON DAKİKA PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI


Son dakika KPSS Şartsız memur alımı ilanları kapsamında açıklanmış olan iş başvurusu bilgilerinde yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

İstanbul büyükşehir belediyesi bünyesinde görevlendirilmek için ihale personeli alımı için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

İBB personel alımı için iş başvurusu yapmak isteyenlerin tercihen kamu yönetimi ve maliye bölümü mezunu olmaları ve ilan edilmiş olan duyurulara başvurmak isteyen bütün şahısların alım işlemi yapılacak unvanlar için aranmakta olan nitelikleri karşılaması gerekmekte.

İstanbul belediyesi işçi alımı kapsamında başvuracakların kamu mevzuatı konularında bilgili olması, kurumun faaliyetlerini yürütebilmesi için gerekli olan hizmet taleplerini oluşturabilmeli ve duyurulmuş olan resmi ilana başvuracak insanların branşlar için talep edilen eğitim diplomalarının olması zorunlu.

Tüm bay ve bayan adayların satın alma yönetmeliği konusunda deneyimli ve müzakere yeteneğine sahip olmaları ve resmi iş duyurusuna başvuru gerçekleştirecek insanların faaliyetlerini sürekli olarak yürütmelerine engel olabilecek bir sağlık sorunlarının bulunmaması zorunludur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı