KPSS En Az 60 Puan Zabıta Memuru Alımı

60 KPSS Puanı ile Zabıta Memuru alımı yapılacaktır. Yayınlanan kamu personeli alımı resmi iş ilanları duyurusunda Bursa Osmangazi belediyesi kendi birimlerinde çalıştırılmak üzere 10 adet Zabıta Memuru alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 11.06.2021, 13:38 11.06.2021, 22:53
KPSS En Az 60 Puan Zabıta Memuru Alımı

KPSS En Az 60 Puan Zabıta Memuru Alımı

Osmangazi belediyesi tarafından yayınlanan iş ilanlarına başvurmak isteyen kişilerin yerel yönetimler, mahalli idareler, büro yönetimi gibi bölümlerinden mezun olmaları gerekiyor.
 

BAŞVURU BİLGİLERİ


Bursa Osmangazi Zabıta Memuru ilanı başvuru tarihi 07.06.2021 tarihinde başlayacak ve 14.06.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru yapmak isteyen kişiler Santral Garaj Mahallesi Ulubatlı Hasan Bulvarı No: 10 Osmangazi/ BURSA adresine şahsen başvuru yapabilir.

Ayrıca ik@osmangazi.bel.tr mail adresine özgeçmişinizi ve belgelerinizi yollayarak online başvuru yapabilirsiniz.

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.


BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


1 – Osmangazi 60 puan zabıta ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Osmangazi 60 puan zabıta ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Osmangazi 60 puan zabıta ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER


1. Osmangazi 60 puan zabıta ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Osmangazi 60 puan zabıta ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Osmangazi 60 puan zabıta ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)