KPSS 60 Puanla Büyükşehir Belediye Kamu Personeli Alımı

Büyükşehir Belediye 15 Ekim 2018 ile 16 Ekim 2018 tarihlerinde başvuru yapılabilinecek KPSS 60 puanla kadın erkek adayların başvuru yapabileceği tekniker ve mühendis olarak kamu personeli alımı, memur alımı...

KPSS 60 Puanla Büyükşehir Belediye Kamu Personeli Alımı

Yayınlanan ilan ile Konya Doğanhisar Belediye Başkanlığına yerleştirilmek üzere kadın erkek adayların başvuru yapacağı KPSS 60 puanla tekniker ve mühendis olarak (memur alımı) kamu personeli alımı yapılacaktır. İşte alım detayları.

Tekniker 1 kişi alımı için Önlisans düzeyinde eğitim veren yüksek okulların İnşaat Programı mezunu olmak. KPSS P93 60 puanı olması gerekmektedir.

Tekniker 1 kişi için Önlisans düzeyinde eğitim veren yüksek okulların Bilgisayar Teknolojisi ve Programlama bölümü mezunu olmak.

Mühendis 1 kişi alımı için Lisans düzeyinde eğitim veren Fakültelerin Ziraat Fakültesi Tarım Makinaları bölümü mezunu olmak.

Mühendis Kadrosu için 2018 yılı KPSSP3 Kamu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak, Tekniker Kadroları için 2016 yılı KPSSP93 Ka mu Personel Seçme Sınavına girmiş ve belirtilen asgari KPSS puanını almış olmak. Daha önce çalıştığı kamu kurum ve kuruluşlarından disiplinsizlik veya ahlaki nedenlerle çıkarılmış olmamak.

Başvuru formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları, istenilen diğer belgelerle birlikte 15 Ekim 2018 gününden 16 Ekim 2018 günü mesai bitimine kadar (mesai günlerinde saat 09.00-17.00 arasında) Belediye İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğüne teslim etmeleri gerekmektedir.

Konya Doğanhisar belediyesi kamu personeli alım ilan kılavuzu için tıklayın.

Kamu Personel Alımı

YORUM EKLE