KPSS 60 Puan Memur Alımı Yapılacaktır

Personel Alımı yapılması amacı ile kamu personeli alımı iş ilanları duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanan resmi duyuruda Bahçelievler Belediyesi kendi içinde çalıştırılmak üzere 5 adet Bilgisayar İşletmeni alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 11.03.2021, 08:03 12.03.2021, 00:28
KPSS 60 Puan Memur Alımı Yapılacaktır

KPSS 60 Puan Memur Alımı Yapılacaktır

Personel Alımı yapılması amacı ile kamu personeli alımı iş ilanları duyurusu yayınlanmıştır. Yayınlanan resmi duyuruda Bahçelievler Belediyesi kendi içinde çalıştırılmak üzere 5 adet Bilgisayar İşletmeni alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Bahçelievler Belediye başkanlığı 5 adet Bilgisayar İşletmeni alım resmi ilanı başvuru tarihi 8.03.2021 tarihinde başlayacaktır ve 12.03.2021 tarihinde sona erecektir.

Adaylar başvuru formunu http://www.bahcelievler.bel.tr adresinden indirmesi gerekmekte.

Başvuracak olan adaylar basvuru@bahcelievler.bel.tr mail adresine belgelerini yollayarak başvuru işlemini yapabilir.

Ayrıca bütün adaylar aşağıda yazılmış olan adrese şahsen veya posta yolu ile başvuru gerekleştirebilirler.

Şirinevler Mahallesi Barbaros Cad. No:9 Bahçelievler / İSTANBUL adresindeki Bahçelievler Belediye Başkanlığı İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Bilgisayar memuru ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Bilgisayar memuru ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Bilgisayar memuru ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Bilgisayar memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Bilgisayar memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Bilgisayar memuru ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Bilgisayar memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Bilgisayar memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Bilgisayar memuru ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Bilgisayar memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Bilgisayar memuru ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Bilgisayar memuru ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Bilgisayar memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Bilgisayar memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Bilgisayar memuru ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)