KPSS 60 Puan İle Belediye Elektrik Teknikeri Alımı Gerçekleştirilecek

Devlet Kurumu için yayınlanan Elektrik teknikeri iş ilanları bilgisi içeriğinde kadrolu olarak Osmaneli Belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 2 adet Elektrik teknikeri alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 11.07.2021, 16:43
KPSS 60 Puan İle Belediye Elektrik Teknikeri Alımı Gerçekleştirilecek

KPSS 60 Puan İle Belediye Elektrik Teknikeri Alımı Gerçekleştirilecek

Yayınlanmış olan ilan bilgilerinde Osmaneli Belediyesi Elektrik teknikeri alımı ilanına başvuru yapacak olan kişilerin elektrik ön lisans bölümünden mezun olmaları, B sınıfı ehliyete sahip olmaları ve KPPS 60 puan almış olmaları gerekiyor.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


Başvuru formunu www.osmaneli.bel.tr adresinden indirebilirsiniz.

Osmaneli Belediyesi 2 adet Elektrik teknikeri alımı ilanı son başvuru tarihi 14.07.2021 olarak bildirilmiştir.

Osmaneli Belediyesi 2 adet Elektrik teknikeri alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapmanız gerekiyor.

Camikebir mahallesi prof Dr. Yunus söylet caddesi No: 34

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.


BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


Osmaneli Elektrik teknikeri yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

Osmaneli Elektrik teknikeri ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

Osmaneli Elektrik teknikeri yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER


Osmaneli Elektrik teknikeri duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

Osmaneli Elektrik teknikeri ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

Osmaneli Elektrik teknikeri yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)
Kamu Personeli Alımı