KPSS 60-65 Puan Belediye Memur Alımı

KPSS 60 ve 65 puan şartları ile kamu personeli alımı yapılacak. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde Erzurum Köprüköy belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 7 adet V.H.K.İ memuru, 1 adet bilgisayar teknikeri alımı, 1 adet inşaat mühendisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 03.05.2021, 07:59 04.05.2021, 09:49
KPSS 60-65 Puan Belediye Memur Alımı

KPSS 60-65 Puan Belediye Memur Alımı

KPSS 60 ve 65 puan şartları ile kamu personeli alımı yapılacak. Yayınlanmış olan iş ilanları bilgilerinde Erzurum Köprüköy belediyesi kendi birimlerinde görevlendirilmek üzere 7 adet V.H.K.İ memuru, 1 adet bilgisayar teknikeri alımı, 1 adet inşaat mühendisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Köprüköy belediyesi ilanı başvuru tarihi 20.05.2021 tarihinde başlayacak 24.05.2021 tarihinde son bulacaktır.

Başvuru Yolları

1. info@koprukoy.bel.tr mail adresi üzerinden belgelerinizi yollayarak başvuru yapabilirsiniz.

2. Aşağıda yazılı olan adrese şahsen veya iadeli taahhütlü posta yolu ile başvuru yapabilirsiniz.

Şehitler Mahallesi Cumhuriyet Cad No:92/1 KÖPRÜKÖY /ERZURUM

Yayınlanmış olan resmi ilanın belgeleri aşağıdadır.

Lütfen belgeleri dikkatli inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Köprüköy memur ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Köprüköy memur ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Köprüköy memur ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Köprüköy memur ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Köprüköy memur ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Köprüköy memur ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Köprüköy memur ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Köprüköy memur ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Köprüköy memur ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Köprüköy memur ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Köprüköy memur ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Köprüköy memur ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Köprüköy memur ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Köprüköy memur ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Köprüköy memur ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)