KPSS 55 Puan Kamu Osmaneli Tahsildar Memuru Alımı

Belediye iş ilanları bilgisi içeriğinde daimi olarak Osmaneli Belediyesi birimlerinde çalıştırılmak üzere 1 adet tahsildar alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 09.07.2021, 11:41 10.07.2021, 15:56
KPSS 55 Puan Kamu Osmaneli Tahsildar Memuru Alımı

KPSS 55 Puan Kamu Osmaneli Tahsildar Memuru Alımı

Yayınlanmış olan ilanlarda Osmaneli Belediyesi tahsildar alımı ilanına başvuracak olan adayların işletme fakültesi bölümünden mezun olması ve KPPS 55 puan almış olmaları gerekiyor.


BAŞVURU BİLGİLERİ NEDİR


Başvuru formunu www.osmaneli.bel.tr adresinden indirebilirsiniz.

Osmaneli Belediyesi 1 adet Tahsildar alımı ilanı son başvuru tarihi 14.07.2021 olarak bildirilmiştir.

Osmaneli Belediyesi 1 adet Tahsildar alımı ilanına başvuru için kurumun aşağıda yazılı olan adrese başvuru yapmanız gerekiyor.

Camikebir mahallesi prof Dr. Yunus söylet caddesi No: 34

Aşağıda resmi ilanın belgesi bulunmakta.

Lütfen dikkatli bir şekilde inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR


1. Osmaneli 1 adet tahsildar alımı için yayınlanan ilanı için başvuracak kişilerin TC Türk vatandaşı olmak zorunluluğu bulunuyor.

2. Osmaneli 1 adet tahsildar alımı için ilan edilen ilanı için başvurmak isteyen kişilerin kamu hak ve hukuklarından mahrum olmama zorunluluğu bulunmakta.

3. Osmaneli 1 adet tahsildar alımı için yayınlanmış bulunan iş ilanlarına başvurmaya istekli şahısların suçlarından affedilmiş olsalar bile ülkenin güvenliğine karşı suç işlememiş olmak zorunluluğu var.


ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER


1. Osmaneli 1 adet tahsildar alımı için duyurulmuş resmi ilan başvuracak tüm adayların Kimlik kartının aslı ve fotokopisinin olması zorunludur.

2. Osmaneli 1 adet tahsildar alımı için ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Osmaneli 1 adet tahsildar alımı için yayınlanmış iş ilanına başvurmak isteyenlerin yurt dışı okullardan mezun olmuş şahısların Denklik Belgelerinin aslı ve onaylı örnekleri gerekmekte.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Goko 4 ay önce
Adrese teslim ilan 55 puan ne?
Kamu Personeli Alımı