KPSS 50 Puanla Kamu Personeli Alım İlanları

Devlet Personel Başkanlığı üzerinden KPSS B grubu en az 50 puan ile lise, önlisans veya lisans mezunu adayların başvuru yapabileceği kamu personeli alımı ilanları bulunmaktadır.

Kamu Personeli Alımı 22.10.2018, 08:34
KPSS 50 Puanla Kamu Personeli Alım İlanları

Devlet Personel Başkanlığı tarafından farklı zamanlarda yayınlanan ilanlar ile KPSS B grubu üzerinden en az 50 puan almış lise, önlisans veya lisans mezunu adaylar arasından memur alımı, işçi alımı ve kamu personeli alımı ilanlarını sizlere sunuyoruz.

Yayınlanan ilana göre Enez Belediyesi ekonomist, zabıta memuru, ve itfaiye eri alımları mevcuttur. Başvurular 22 Ekim 2018 ile 26 Ekim 2018 arasında yapılacaktır. Lise önlisans veya lisans mezunları arasından 9 memur alımı yapıyor.

Zeytinburnu Belediyesi 2 kişi kamu personeli (Avukat) alımı olarak 2 kişi istihdam edilecektir. Başvurular 22 Ekim 2018 ile 26 Ekim 2018 tarihleri arasında başvuru yapılacaktır.

Abana Belediyesi 1 kişi inşaat mühendisi alımı yapıyor. Başvuruda lisans mezunu ve KPSS 60 puanı almış adayların başvurusu kabul edilecektir. Başvuru 25 Ekim 2018 ile 31 Ekim 2018 tarihleri arasında yapılacaktır.

Fatih Belediyesi 30 zabıta memuru alımı yapıyor. Başvurularda Ekonomi, İktisat, İşletme, İşletme-Ekonomi, İstatistik, Uluslararası İşletmecilik, Uluslararası İşletmecilik ve Ticaret, Muhasebe, Muhasebe ve Finans Yönetimi, Muhasebe ve Finansal Yönetim, Pazarlama, Yerel Yönetimler, Çalışma Ekonomisi ve Endüstri İlişkileri, Maliye, Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi, Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler, Halkla İlişkiler ve Tanıtım, İletişim Fakültesi Lisans programlarının birinden mezun olması gerekmektedir. Başvuru KPSS 70 puan ile yapılabilir.

DPB ilanlarına ulaşmak için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Mehmet doganay 2 yıl önce
iş arıyorum bulunduğum yer ilçe sultanbeyli 3 aydır işsizim.
Beytullah Özer 2 yıl önce
Yeni evlendim işsizim 1 aydır iş arıyorum çok zor durumdayim
Fatma atan 2 yıl önce
İnternet üzerinden nasıl yapılır onu syl işsizlik ten ağzımız kokacak neredeyse