KPPS Şartsız ve KPSS’li 78 Kamu Personeli Alımı

Yayımlanan ilana göre KPSS şartı aranmayan ve KPSS 60 puan şartı aranan 78 kişi kamu personeli alımı yapılacak. Bu alımların içerisinde güvenlik görevlisi alımıda bulunuyor. Başvuru şartları neler, başvurular nereden yapılıyor. İşte detaylar…

KPPS Şartsız ve KPSS’li 78 Kamu Personeli Alımı

İlana göre güvenlik görevlisi, bahçıvan, sıhhi tesisatçı, kalorifer ateşçisi, telefon ve telgraf tesisatçısı, hayvan bakıcısı, büro memuru, yük taşıma şoförü, şoför, temizlik görevlisi, elektrik teknisyeni 78 kamu personeli alımı ilanı yapılmıştır. Bu ilana KPSS şartı aranmadan ve KPSS 60 puanı olan adaylar başvuruda bulunabilirler.

Başvuruda bulunmak isteyen adaylar başvuru son tarihi 30 Nisan 2019 olarak İŞKUR resim web sitesi üzerinden veya şahsen Türkiye İş Kurumu İl Müdürlüklerinden şahsen başvuruları kabul edilmektedir.

Güvenlik görevlisi alım şartları: en az lise mezunları arasından 18 kişi alınacak olup 18 ile 35 yaş aralığında güvenlik sertifikası olan adaylar İstanbul il sınırları içerisinde ikamet ediyor olması gerekmektedir. iş ilan 00004949361 numaraya 30 Nisana kadar başvuruda bulunabilirler.

Temizlik görevlisi alım şartları: en az lise mezunları arasından 23 kişi alınacak olup 18 yaşını doldurmuş olanlar. İstanbul ili sınırlarında ikamet edenlerin başvuruları kabul edilecektir. İş ilan 00004949721 numaralı ilana 30 Nisana kadar başvuruda bulunabilirler.

Büro memuru alım şartları: en az lise mezunu adaylar arasından 18 ile 35 yaş aralığında olan KPSS sınavından 60 puan alan adaylar İstanbul il sınırları içinde ikamet edenler başvuruda bulunabilirler.

Yayımlanan ilanda işyeri unvan bölümüne İ.Ü.C Genel Sekreterlik yazınca ilanları görebilmektedirler.

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 26 Nisan 2019, 21:42
YORUM EKLE
YORUMLAR
Mehtap destebaşı
Mehtap destebaşı - 3 ay Önce

Linkini bırakır misiniz bulamadim