Köseli Belediyesi 6 Kamu Personeli Alımı

Köseli Belediyesi Yayınlamış olduğu ilan ile en az ilköğretim mezunu KPSS şartı olmayan 6 kişi kamu personeli olarak istihdam edilecektir. Başvurular başlamış olup 17 Ocak 2019 Tarihinde mesai bitimi saatinde sona erecektir.

Kamu Personeli Alımı 17.01.2019, 10:55
Köseli Belediyesi 6 Kamu Personeli Alımı

Köseli Belediyesi ( Kırşehir ) 2 kişi şoför ve 4 kişi temizlik görevlisi olarak toplam 6 kişi personel alımı yapılacaktır. Belediye başkanlığı 17 Ocak 2019 tarihinde yayınlanan ilanın son başvuru tarihide 17 Ocak 2019 olarak açıklanmış olup başvurular mesai bitim saatinde sona erecektir.

2 kişi Şoför yük taşıma Kamu personeli alımına adayların ilgili meslekte gerekli olan sürücü belgesine SRC belgesine sahip olması şartı aranmaktadır. Belediye personel alımına başvuru yapacakların şahsen Köseli Belediyesi Personele müracaat etmesi gerekmektedir.

Belediye başkanlığı 4 kişi beden işçisi ( temizlik görevlisi ) alımı için herhangi bir mezuniyet veya KPSS şartı aranmamaktadır. Başvuru yapacakların 17 Ocak 2019 ( bugün) mesai bitimine kadar Köseli belediyesi personele şahsen başvuru yapması gerekmektedir. Belediye başkanlığının personel alımına başvuru yapan adaylar 18 Ocak 2019 Tarihinde saat 14:00’de sözlü mülakata gireceklerdir.

Köseli Belediyesi 6 Kamu Personeli Alımı ilan metni için tıklayınız.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)