Konya TÜBİTAK 7 Arge personeli alımı yapıyor

Konya'da bulunan TÜBİTAK Bilgem tarafından yayımlanan alım duyurusunda yarından itibaren kurum bünyesine Ar-ge personeli alımı gerçekleştirilecek. Araştırma ve geliştirme personeli alımında başvurular TÜBİTAK kariyer sayfasından online yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 11.12.2019, 19:14 11.12.2019, 19:16
Konya TÜBİTAK 7 Arge personeli alımı yapıyor

TÜBİTAK BİLGEM bünyesinde bulunan İleri Teknolojiler Araştırma Enstitüsü (İLTAREN) 12 Aralık 2019 tarihinden itibaren ar-ge personel alımı yapmak için kamu personeli alımı duyurusu yayımladı. Yayımlanan duyuru için detaylar başvuru kılavuzunda belirtildi.

Önemli tarihler;

TÜBİTAK'ın yayımladığı alım duyurusuna başvurular 12 Aralık 2019 tarihinde başlayacak. Son başvuru tarihi ise 2 Ocak 2020 olarak belirlendi. Mülakat tarihi ise daha sonra duyurulacaktır.

Başvuru işlemleri;

Yayımlanan kamu personeli alımı ilanında yarın (12 Aralık) gün içinde başvuru ekranı açılacak. Başvuru yapacak adaylar TÜBİTAK SAGE Kariyer web sayfasına üye olup CV (özgeçmiş) oluşturduktan sonra ilgili ilanın başvuru bağlantısına tıklayıp gerekli bilgiler doldurulduktan sonra alıma başvuru yapılabilecek.

Kadro tanımı;

RF Elektronik Destek/Taarruz Sistemleri, Radar Sistemleri, Anten Sistemleri, Elektromanyetik Sinyal Yayılımı, Sinyal İşleme ilgili çalışmaları yerine getirecek Ar-Ge Personeli (RF EH Sistemler Mühendisi) istihdam edilecektir.

Mezuniyet şartı;

İlana başvuru yapacak adayların ElektrikElektronik Mühendisliği, Elektronik Mühendisliği, Elektronik ve Haberleşme Mühendisliği veya Telekomünikasyon Mühendisliği bölümlerinden birini bitirmiş olmaları gerekmektedir. Başvuru tarihi itibariyle bölüm bitirilmemiş ise 2019 – 2020 Eğitim – Öğretim Yılı Güz Dönemi sonunda bitirebilecek durumda olunması gerekmektedir. Adayın ayrıca yerleştirme sınav sıralamasında ilk 30.000 olması da aranan bir diğer şartlardandır.

Dil şartı;

Adayın başvuru yapacak şartı sağlaması için KPDS, UDS, YDS, Toefl gibi sınavların birinden C seviyesinde puan alınması gerekmektedir. Konya TÜBİTAK BİLGEM 7 ar-ge personeli alımı için tıklayın.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)