Konya Şehir Hizmetleri Personel Alımı

Devlet kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Konya Şehir Hizmetleri bünyesinde çalıştırılmak üzere 4 adet yazılım geliştirme uzmanı alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 07.12.2020, 12:52
Konya Şehir Hizmetleri Personel Alımı

Konya Şehir Hizmetleri Personel Alımı

Devlet kurumuna personel alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Konya Şehir Hizmetleri bünyesinde çalıştırılmak üzere 4 adet yazılım geliştirme uzmanı alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Konya Şehir Hizmetleri Personel Alımı ilanı son başvuru tarihi 10.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda verilmiş olan formu doldurarak isbasvuru@konya.bel.tr mail adresine posta göndermeleri gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Konya Şehir Hizmetleri Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Konya Şehir Hizmetleri Personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Konya Şehir Hizmetleri Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Konya Şehir Hizmetleri Personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Konya Şehir Hizmetleri Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Konya Şehir Hizmetleri Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Konya Şehir Hizmetleri Personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Konya Şehir Hizmetleri Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Konya Şehir Hizmetleri Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Konya Şehir Hizmetleri Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Konya Şehir Hizmetleri Personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Konya Şehir Hizmetleri Personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Konya Şehir Hizmetleri Personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Konya Şehir Hizmetleri Personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)