Konya Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı Yapacak

Memur alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Konya Büyükşehir Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet memur alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 23.12.2020, 13:02
Konya Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı Yapacak

Konya Büyükşehir Belediyesi Memur Alımı Yapacak

Memur alımı yapılması için personel alımı ilanı yayınlandı. Yayınlanmış olan ilanda Konya Büyükşehir Belediyesi birimlerinde görevlendirilmek üzere 2 adet memur alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Konya Büyükşehir Belediyesi 2 adet Memur alımı ilanı başvuru tarihi 21.12.2020 tarihinde başlayacak ve 25.12.2020 tarihinde sona erecektir.

Başvuru yapmak isteyen adaylar aşağıda bulunan adrese şahsen başvuru yapabilirler.

Konevi Mahallesi, Millet Caddesi Konya Büyükşehir Belediyesi Ek Hizmet Binası No:14 Meram/KONYA

Ayrıca isteyen kişiler insankaynaklari@konya.bel.tr mail adresi üzerinden de başvuru işlemlerini yapabilirler.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Konya Büyükşehir Belediyesi 2 adet Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Konya Büyükşehir Belediyesi 2 adet Memur Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Konya Büyükşehir Belediyesi 2 adet Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Konya Büyükşehir Belediyesi 2 adet Memur Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Konya Büyükşehir Belediyesi 2 adet Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Konya Büyükşehir Belediyesi 2 adet Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Konya Büyükşehir Belediyesi 2 adet Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Konya Büyükşehir Belediyesi 2 adet Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Konya Büyükşehir Belediyesi 2 adet Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Konya Büyükşehir Belediyesi 2 adet Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Konya Büyükşehir Belediyesi 2 adet Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Konya Büyükşehir Belediyesi 2 adet Memur alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Konya Büyükşehir Belediyesi 2 adet Memur alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Konya Büyükşehir Belediyesi 2 adet Memur alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)