Konya Belediyesi Çağrı Merkezi Elemanı Alımı

Çağrı Merkezi personeli Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Konya su ve kanalizasyon idaresi birimlerinde görevlendirilmek üzere 16 adet çağrı merkezi görevlisi alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 02.12.2020, 11:23 03.12.2020, 12:09
Konya Belediyesi Çağrı Merkezi Elemanı Alımı

Konya Belediyesi Çağrı Merkezi Elemanı Alımı

Çağrı Merkezi personeli Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Konya su ve kanalizasyon idaresi birimlerinde görevlendirilmek üzere 16 adet çağrı merkezi görevlisi alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Çağrı Merkezi personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 04.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin insankaynaklari@koski.gov.tr adresine mail atarak başvurmaları gerekiyor.

İrtibat kişisi: Zeynel Abidin Çoşkun

İrtibat Telefonu: 0 332 221 62 37

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Konya Belediyesi Çağrı Merkezi Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Konya Belediyesi Çağrı Merkezi Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Konya Belediyesi Çağrı Merkezi Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Konya Belediyesi Çağrı Merkezi Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Konya Belediyesi Çağrı Merkezi Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Konya Belediyesi Çağrı Merkezi Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Konya Belediyesi Çağrı Merkezi Elemanı Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Konya Belediyesi Çağrı Merkezi Elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Konya Belediyesi Çağrı Merkezi Elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Konya Belediyesi Çağrı Merkezi Elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Konya Belediyesi Çağrı Merkezi Elemanı alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Konya Belediyesi Çağrı Merkezi Elemanı alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Konya Belediyesi Çağrı Merkezi Elemanı alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Konya Belediyesi Çağrı Merkezi Elemanı alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)