Kocaeli Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Kocaeli üniversitesi rektörlüğü sözleşmeli olarak 1 kişi programcı olarak alacağını duyurdu. Başvuru son tarihi olarak 30 Ekim 2018 olarak açıklanmıştır.

Kocaeli Üniversitesi Sözleşmeli Personel Alımı

Kocaeli üniversitesi rektörlüğü programcı 1 kişi için fakültelerin dört yıllık bilgisayar mühendisliği, bilişim sistemleri mühendisliği, yazılım mühendisliği, bilgisayar öğretmenliği bölümlerinden mezun olmak, 2018 yılı KPSSP3 puan türünden 60 pun almış olmak, belgelemek şartı ile yazılım geliştirme konularında 2 yıllık tecrübeye sahip olmak, yazılım dillerini konusunda deneyim sahibi olmak, yabancı dil seviye tespit sınavından en az D düzeyinde puan almış veya dengi yabancı dil bilgisine sahip olmak adaylarda aranan şartlardır.

Başvuru için adayların 2018 kpss sonuç belgesi, nüfuz cüzdanı fotokopisi, diplomanın önlü arkalı fotokopisi, erkek adaylar için askerlik durum belgesi ve üniversitenin sitesinden temin edeceği sözleşmeli personel başvuru formu ile beraber 30 ekim 2018 tarihine kadar kocaeli üniversitesi rektörlüğü personel daire başkanlığı idari personel şube müdürlüğüne şahsen teslim etmeleri gerekmektedir. Posat veya diğer yollarla yapılan başvurular kabul edilmeyecektir.

KPSS puan sıralamasıyla sözlü sınava girmeye hak kazanan adayların isim listeleri, sözlü sınav tarihi ve sözlü sınav sonucu atanmaya hak kazanlara ait isim listesi, işe başlamaları için gerekli evraklar ile evrakların teslim edileceği yer ve zamanı kocaeli üniversitesi resmi internet sitesi üzerinden ayrıca ilan edilecektir. Adaylara ayrıca tebligat yapılmayacaktır.

Başvuru klavuzu tıklayın

Başvuru formu için tıklayın

Kamu Personel Alımı

Güncelleme Tarihi: 16 Ekim 2018, 02:09
YORUM EKLE