Kocaeli Üniversitesi 38 Araştırma Görevlisi Alıyor 

Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü yayınladığı ilana göre 38 Araştırma görevlisi alımı yapacak. Tüm detaylarıyla haberimiz ekinde... 

Kamu Personeli Alımı 02.07.2019, 02:38 02.07.2019, 03:47
Kocaeli Üniversitesi 38 Araştırma Görevlisi Alıyor 

Kocaeli Üniversitesi Rektörlüğü bünyesinde görevlendirmek üzere 38 Araştırma Görevlisi istihdamı sağlayacağını yayınladığı ilan ile duyurdu. İlana başvurular 01 Temmuz 2019 tarihinde başlamış olup 15 Temmuz 2019 tarihinde son bulacaktır. Farklı bölüm ve birimlerde görev alacak Araştırma Görevlileri ilan edilen kadrolardan yalnızca bir tanesine müracaat edebilecekler, birden fazla kadroya başvuran adayların başvuruları geçersiz sayılacaktır. Birimlerin müracaat adresleri yerine Rektörlük Başkanlığa gönderilecek evraklar dikkate alınmayacaktır. 

Başvuruda bulunacak adaylardan istenen genel şartlardan bazıları; ALES sınavından en az 70 ve Yükseköğretim Kurulu tarafınca kabul edilen merkezi yabancı dil sınavından en az 50 puan veya eşdeğerliği kabul edilen bir sınavdan bu puan muadili bir puan almış olmak, Araştırma Görevlisi kadrosuna başvurabilmek için ilana ilk başvuru tarihi itibariyle 35 yaşını doldurmamış olmak, yabancı ülkelerden alınan diplomalar üniversiteler arası kurulca denkliğinin yapılmış olması gerekmektedir. 

Başvurular için açılan kadrolara, gerekli belgelere, başvuru yeri ve şekline Kocaeli Üniversitesi resmi internet sayfası üzerinden ulaşabilirsiniz.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)