KMÜ Üniversitesi Temizlik ve Güvenlik 35 Personel Alımı

Yayımlanan ilan kapsamında Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi tarafından istihdam etmek üzere 35 temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımı yapılmaktadır. İlgili adaylar için tüm detaylarıyla haberimiz ekinde…

Kamu Personeli Alımı 24.12.2019, 01:26
KMÜ Üniversitesi Temizlik ve Güvenlik 35 Personel Alımı

Üniversite Rektörlüğü tarafından yayınlanan ilana göre ihtiyaç duyulan 35 temizlik personeli ve güvenlik görevlisi alımı için ilgili adayların en az ilkokul mezunu olması gerekmektedir. İlgilenen adaylar için başvurular Türkiye İş Kurumu İŞKUR üzerinden başlamış olup detaylar aşağıda verilmiştir.

Unvan ve Kontenjanlar; Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi dâhilinde yapılacak olan personel alımı için verilen bilgilere göre 20 Temizlik Görevlisi ve 15 Güvenlik Görevlisi olmak üzere toplamda 35 personel alımı yapılmaktadır. Başvuru için aşağıda resimli olarak gösterilmiştir.

Başvuru Bilgileri; 20 Temizlik Görevlisi alımı için başvuru yapacak olan adayların takip edecekleri İŞKUR ilan numarası 00005317751’dir. 15 Güvenlik Görevlisi başvuruları için işlem yapılacak İŞKUR ilan numarası ise 00005317671 olarak açıklanmıştır. Yukarıda resimde gösterildiği şekilde giriş yaptıktan sonra aşağıdaki resime bakarak İş ilanları bölümünde kurumu, mesleği veya ilan numarası ile aratarak başvurunuzu tamamlayabilirsiniz.

Başvuru şartları neler; Adayların her iki ilana da başvuru yapabilmeleri için en az ilkokul mezunu olmaları gerekmektedir. KPSS şartı aranmayan başvurular için adayların şahsen ve online olarak İŞKUR ilan numaraları ile internetten başvuru yapmaları gerekiyor.

Başvuruda bulunacak adayların en az 18 en fazla 35 yaşında olmaları gerekirken ayrıca güvenlik görevlisi alımı için 5188 sayılı Kanun gereği Özel Güvenlik temel eğitimini başarı ile tamamlamış olmak ve valilik tarafından düzenlenen özel güvenlik kimlik kartına sahip olması şartı aranıyor.

Başvuruların akabinde sonuçlar kura yöntemi ile belirlenecek olup; kura ise 6 Ocak 2020’de Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Kapalı Spor Salonunda yapılacağı duyurulmuştur.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (3)
Çiğdem yıldırım 1 yıl önce
Temizlik
İbrahim Varol 1 yıl önce
Temizlik
Þurna 1 yıl önce
Hangi şehirde