KMÜ Kadrolu Memur Alımı

Kadrolu Memur Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1adet büro memuru alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 24.12.2020, 10:59
KMÜ Kadrolu Memur Alımı

KMÜ Kadrolu Memur Alımı

Kadrolu Memur Alımı yapılması için iş ilanı yayınlandı. Yayınlanan ilanlarda Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi kendi bünyesinde görevlendirilmek üzere 1adet büro memuru alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Karamanoğlu Mehmetbey Üniversitesi Büro personeli alımı ilanı son başvuru tarihi 25.12.2020 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin https://kmu.edu.tr web sitesi üzerinden elektronik olarak yapmaları gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. KMÜ Kadrolu Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. KMÜ Kadrolu Memur Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. KMÜ Kadrolu Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. KMÜ Kadrolu Memur Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. KMÜ Kadrolu Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. KMÜ Kadrolu Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. KMÜ Kadrolu Memur Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. KMÜ Kadrolu Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. KMÜ Kadrolu Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. KMÜ Kadrolu Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. KMÜ Kadrolu Memur alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - KMÜ Kadrolu Memur alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - KMÜ Kadrolu Memur alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - KMÜ Kadrolu Memur alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)