KKK İŞKUR Kapsamında Lise Mezunu Daimi İşçi Alıyor

TSK uhdesinde bulunan Kara Kuvvetleri Komutanlığı 2’inci Ana Bakım Merkez Komutanlığında istihdam etmek üzere İŞKUR üzerinden daimi işçi alımı yapıyor. Başvurular başladı, tüm detaylar…

Kamu Personeli Alımı 22.10.2019, 09:23
KKK İŞKUR Kapsamında Lise Mezunu Daimi İşçi Alıyor

Türkiye İş Kurumu üzerinden yayımlanan ilan kapsamında TSK bağlı Kara Kuvvetleri Komutanlığı 2’inci Ana Bakım Merkezi Komutanlığında istihdam etmek üzere daimi işçi alımı yapacağını duyurdu.

İlan kapsamında Kara Kuvvetleri Komutanlığı 2’inci Ana Bakım Fabrika Müdürlüğünde istihdam edilmek üzere daimi işçi alımı 22 Ekim 2019 bugün itibariyle başlamış olup son başvuru tarihi 28 Ekim 2019 olarak ilan edilmiş olup aynı tarih itibariyle noter huzurunda 09:00 ile 10:00 saatleri arasında kuralar çekileceği duyurulmuştur.

İŞKUR İl Müdürlüğü tarafından yayımlanan KKK daimi işçi alımı başvurusu İŞKUR resmi web sitesi üzerinden e-şube iş arayan bölümüne giriş yapıldıktan sonra aşağıda resimde belirtilen şekilde giriş yapıldıktan sonra iş ilan 00005221332 numaralı ilanı aratarak başvurularınızı tamamlayabilirsiniz.

KKK daimi işçi alımı Kayseri 2’inci Ana Bakım Merkezi Komutanlığında istihdam edileceği ilan edilmiştir.

Başvuru şartları arasında bulunan daimi işçi alımı başvurusu için en az lise mezunu inşaat işçisi kadrosunda istihdam edilecek olan şartlardan bir diğeri ise sıva uygulayıcısı ile ustalık alanlarında yeterlilik belgesi bulunması şartları aranmaktadır. Şartlara haiz olanlar kamu personeli alımı olarak işe başlayacaklardır.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)