Kızılay Türkiye Genelinde Personel Alımı Gerçekleştirecek

Kızılay personel alımı yapmak için çok sayıda iş ilanları yayınladı. Yayınlanmış olan ilanlarda Kızılay bünyesinde görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 09.11.2020, 09:18 13.11.2020, 10:07
Kızılay Türkiye Genelinde Personel Alımı Gerçekleştirecek

Kızılay Türkiye Genelinde Personel Alımı Gerçekleştirecek

Kızılay personel alımı yapmak için çok sayıda iş ilanları yayınladı. Yayınlanmış olan ilanlarda Kızılay bünyesinde görevlendirilmek üzere çok sayıda personel alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvuru yapması gerekiyor. Bu nedenle ilk önce siteye üye olmanız gerekiyor.

https://kizilaykariyer.w8.hrpeak.com/ilan/site.aspx?AB77A5C72508DCF67636B403D742F337208193FF=w1%3A183

ALIM YAPILACAK OLAN KADROLAR

1. Destek Personeli (Ulaşım Hizmetleri) alımı.

2. Destek Personeli alımı.

3. Bağış Yönetimi Uzmanı alımı.

4. Bağış Yönetimi Birim Yöneticisi alımı.

5. Toplumsal Güçlendirme Uzmanı alımı.

6. Toplumsal Güçlendirme Birim Yöneticisi alımı.

7. Mali ve Destek Hizmetler Uzmanı alımı.

8. Mali ve Destek Hizmetler Birim Yöneticisi alımı.

9. İlçe Şube Yönetimi Uzmanı alımı.

10. İlçe Şube Yöneticisi alımı.

11. İl Şube Yöneticisi alımı.

12. Doktor / Doğrulama Laboratuvar Birim Yöneticisi alımı.

13. Doktor alımı.

14. Psikiyatrist alımı.

15. Çağrı Merkezi Operatörü alımı.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kızılay Türkiye geneli personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kızılay Türkiye geneli personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kızılay Türkiye geneli personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kızılay Türkiye geneli personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kızılay Türkiye geneli personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kızılay Türkiye geneli personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kızılay Türkiye geneli personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Kızılay Türkiye geneli personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kızılay Türkiye geneli personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kızılay Türkiye geneli personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kızılay Türkiye geneli personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kızılay Türkiye geneli personel alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kızılay Türkiye geneli personel alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kızılay Türkiye geneli personel alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (2)
Fazıl mağden 4 ay önce
Kızılay için başvuru yapmak istiyorum
Hörü bakkal 4 ay önce
Kızılay için başvuru yapmak istiyorum