Kızılay Türkiye Geneli 21 Şehirde Personel Alımı Yapacak

Kızılay 2 şehirde personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlamıştır. İlan edilmiş olan doktor alımı iş ilanlarında Kızılay kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere Doktor alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 09.01.2021, 10:16 10.01.2021, 00:18
Kızılay Türkiye Geneli 21 Şehirde Personel Alımı Yapacak

Kızılay Türkiye Geneli 21 Şehirde Personel Alımı Yapacak

Kızılay 2 şehirde personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanı yayınlamıştır. İlan edilmiş olan doktor alımı iş ilanlarında Kızılay kendi bünyesinde istihdam edilmek üzere Doktor alımı yapılacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru linki aşağıda bulunuyor. Önce siteye üye olun sonra başvurunuzu yapın

https://basvuru.kizilaykariyer.com/QWE3PQ55TZD4Y4MJ99CQU7PPNA.JOB

Aşağıda bulunan Youtube kanalımıza ait videoyu izleyerek daha ayrıntılı bilgi alabilirsiniz.

ALIM YAPILAN İLLER

İstanbul (Avrupa-Anadolu)

Çorlu

Edirne

Şanlıurfa

Ankara

Marmaris

Denizli

Van

Mardin

İzmir

İzmit

Lüleburgaz

Kayseri

Trabzon.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Kızılay 21 şehir ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Kızılay 21 şehir ilanına başvuracak adayların kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekiyor.

3 - Kızılay 21 şehir ilanına başvuracak yüm bay ve bayanların affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

4 - Kızılay 21 şehir ilanına başvuru işlemi yapacak olan kişilerin Anayasal düzenleri yıkmaya çalışmak ve bu düzenin işleyişini engellemeye karşı suçlar işlememiş olmak.

5 - Kızılay 21 şehir ilanına başvuracak bütün adayların ilan edilmiş olan kadrolar için aranmış diğer başvuru şartlarını taşıması gerekmektedir.

6 - Kızılay 21 şehir ilanına başvuracak kişilerin ilan edilmiş olan unvanlar için mezun olunmuş okul nedeni ile öğrenim ve eğitim şartını taşımak gerekmektedir.

7 - Kızılay 21 şehir ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm kişilerin Yapılacak Güvenlik Soruşturması ve Arşiv Araştırması sonucu olumlu olmak

8 - Kızılay 21 şehir ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların kişilerin Terör örgütlerin propagandasını yapmamış olmak.

9 - Kızılay 21 şehir ilanına başvuracak bütün kişilerin Terör örgütleriyle eylem birliği içerisinde olmamış olmak.

10 - Kızılay 21 şehir ilanına başvuracak tüm kişilerin terör örgütlerine üyeliği, irtibatı veya iltisakı bulunmamak..

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kızılay 21 şehir ilanına başvuru yapacak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kızılay 21 şehir ilanına başvuru işleminden bulunan tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kızılay 21 şehir ilanına başvurmak isteyen tüm kişilerin Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kızılay 21 şehir ilanına başvuruda bulunmak isteyen tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kızılay 21 şehir ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kızılay 21 şehir ilanına başvuracak tüm insanların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kızılay 21 şehir ilanına başvuracak tüm vatandaşların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Kızılay 21 şehir ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Hasan çay 3 ay önce
Peki ben sadece lise mezunuyum bu işten faydalanabilirmiyim yani başvurabilirmiyim sağlık okumadım