Kızılay Personel Alımı Yapıyor! Gençlik Çalışanı, Doktor ve Uzman

Kızılay tarafından yayınlana ilan ile proje uzmanı, gençlik çalışanı, doktor gibi çeşitli mesleklerde personel alımı yapılacak.

Kamu Personeli Alımı 21.03.2019, 19:42
Kızılay Personel Alımı Yapıyor! Gençlik Çalışanı, Doktor ve Uzman

Kızılay tarafından 19 Mart 2019 tarihinde yayınlanan ilan ile İstanbul, Ankara, Hatay, Mardin, Şanlıurfa, Kilis ve Gaziantep’te çalışmak üzere personel alımı yapılacağı duyuruldu. Personel alımları için Kızılay’ın kariyer sitesi üzerinden başvurular alınacaktır. yapılan duyuruda doktor alımları için hangi şartlar arandığı da detaylı olarak ifade edildi. Buna göre tercihen İngilizce bilen, seyahat engeli bulunmayan, takım çalışmasına uygun olan, mecburi hizmetini yerine getirmiş, erkek doktorlar için askerlik hizmetinin yerine getirilmiş olması istenmektedir. Uzman ya da pratisyen olan hekimler bu ilana başvuru yapabilecektir. 

Açık olan kadrolar için başvurular Kızılay’ın kariyer sitesi üzerinden gerçekleştirilecek. Bunun haricinde ihtiyaç olması halinde CV’ye başvurulmak üzere de CV bırakılabilir. Böylelikle uygun bir kadro olması durumunda adaylara geri dönüş yapılacaktır. Adaylardan herhangi bir KPSS puanı istenmemektedir. Dolayısıyla şartları sağlayan tüm adaylar başvurularını yapabilir. 

Başvuru yapan ve başvurusu kabul edilen doktorlar kan bağış merkezlerinde istihdam edilecek. 2005 yılından bu yana kan toplama faaliyetlerini yürüten Kızılay, deneyimli çalışanlar ile ekibini daha da genişletmek istiyor. Şartları sağlayan adayların CV oluşturarak başvurmaları gerekiyor. Zamanında başvuru yapılması ile alımlara yetişmek mümkün olacaktır. Aksi takdirde başvurular CV havuzunda toplanacak ve ihtiyaç olması halinde değerlendirmeye alınacaktır.

Gençlik Çalışanı alımı için: Eğitim Fakültesi, Eğitim Bilimleri, Psikoloji, Sosyal Hizmetler mezunu, Pedagojik formasyon sahibi ve/veya en az 1 yıl çocuklarla çalışma deneyimi olan, İyi seviyede Arapça konuşabilen olmak şart.

Proje Uzmanı alımı için: Üniversitelerin lisans bölümlerinden mezun (yüksek lisans yapmış olmak tercih sebebidir), MS Office programlarını raporlama yapabilecek düzeyde kullanabilen (tercihen SPSS, Tableou, MiniTab vb. programları aktif kullanabilen), İleri seviyede İngilizce dil bilgisine (okuma-yazma-konuşma) sahip olmak şart.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)