Kızılay Personel Alımı Gerçekleştirecek

Kızılay Kurumu personel alımı yapılması için birçok sayıda iş ilanı yayınladı. Yayınlanmakta olan ilanda Kızılay birimlerinde çalıştırılmak üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirilecektir.

Kamu Personeli Alımı 15.11.2020, 00:12 19.11.2020, 10:57
Kızılay Personel Alımı Gerçekleştirecek

Kızılay Personel Alımı Gerçekleştirecek

Kızılay Kurumu personel alımı yapılması için birçok sayıda iş ilanı yayınladı. Yayınlanmakta olan ilanda Kızılay birimlerinde çalıştırılmak üzere çok sayıda personel alımı gerçekleştirilecektir.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuruda bulunmak isteyen bütün kişilerin aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru yapması zorunludur. Bu nedenle ilk önce siteye üye olmanız gerekmekte.

https://kizilaykariyer.w8.hrpeak.com/ilan/site.aspx?AB77A5C72508DCF67636B403D742F337208193FF=w1%3A183

ALIM YAPILACAK OLAN KADROLAR

1. Destek Personeli (Ulaşım Hizmetleri) alımı.

2. Destek Personeli alımı.

3. Bağış Yönetimi Uzmanı alımı.

4. Bağış Yönetimi Birim Yöneticisi alımı.

5. Toplumsal Güçlendirme Uzmanı alımı.

6. Toplumsal Güçlendirme Birim Yöneticisi alımı.

7. Mali ve Destek Hizmetler Uzmanı alımı.

8. Mali ve Destek Hizmetler Birim Yöneticisi alımı.

9. İlçe Şube Yönetimi Uzmanı alımı.

10. İlçe Şube Yöneticisi alımı.

11. İl Şube Yöneticisi alımı.

12. Doktor / Doğrulama Laboratuvar Birim Yöneticisi alımı.

13. Doktor alımı.

14. Psikiyatrist alımı.

15. Çağrı Merkezi Operatörü alımı.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kızılay Kurumu personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kızılay Kurumu personel Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kızılay Kurumu personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kızılay Kurumu personel Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kızılay Kurumu personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kızılay Kurumu personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kızılay Kurumu personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Kızılay Kurumu personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kızılay Kurumu personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kızılay Kurumu personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kızılay Kurumu personel alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (1)
Ben fuat aşar Diyarbakır surda oturuyorum herhangi bir mesleğim yok maalesef ilk okul mezuniyim ama her işe başarılı olacağıma eminim Allah'ın izniyle bir yardımcı veya temizlikçi ne olur işsiziz ama canla günülle yaparız inşaallah nomaram 05392761741 4 ay önce
BEN FUAT ASAR TL NO.05392761741 ilk okul mezunuyum ama her işi yaparım Allah'ın izniyle lufen yardımcı olun TC no 12869030234.