Kızılay Kurumu Türkiye Geneli Personel Alımı Yapacak

Kızılay yardımlaşma kurumu personel alımı gerçekleştirmek için iş ilanları yayınladı. Yayınlanmış olan ilanlarda Kızılay kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere çeşitli kadrolara personel alımı gerçekleştirecek.

Kamu Personeli Alımı 27.12.2020, 09:49 28.12.2020, 08:23
Kızılay Kurumu Türkiye Geneli Personel Alımı Yapacak

Kızılay Kurumu Türkiye Geneli Personel Alımı Yapacak

Kızılay yardımlaşma kurumu personel alımı gerçekleştirmek için iş ilanları yayınladı. Yayınlanmış olan ilanlarda Kızılay kurumu kendi bünyesinde çalıştırılmak üzere çeşitli kadrolara personel alımı gerçekleştirecek.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Başvuru işlemi yapmak isteyen kişiler aşağıda yazılı olan link üzerinden başvurmaları gerekiyor.

https://basvuru.kizilaykariyer.com/ilan/site.aspx

ALIM YAPILAN KADROLAR

1. Süreç Geliştirme ve Kalite Yönetimi Uzmanı Ankara

2. Strateji Yönetimi Uzmanı Ankara

3. Proje Yönetim Uzmanı Ankara

4. Bilgi Yönetim Merkezi Uzmanı Ankara

5. Acil Yardım ve Afet Yönetimi Uzman Yardımcısı alımı

6. Doktor / Doğrulama Laboratuvar Birim Yöneticisi Ankara

7. Psikiyatrist Şanlıurfa,K.Maraş, Kayseri, Konya ,Sultanbeyli

8. Doktor alımı

9. Çağrı Merkezi Operatörü Gaziantep

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kızılay kurumu eleman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kızılay kurumu eleman Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kızılay kurumu eleman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kızılay kurumu eleman Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kızılay kurumu eleman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kızılay Birimlerine personel Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kızılay kurumu eleman Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir.

8. Kızılay kurumu eleman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kızılay kurumu eleman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kızılay kurumu eleman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kızılay kurumu eleman alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kızılay kurumu eleman alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kızılay kurumu eleman alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kızılay kurumu eleman alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)