Kızılay Kurumu Hizmet Memuru Alımı

Kızılay kuruluşu memur alımı yapılabilmesi için iş ilanı yayınlamıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Kızılay kurumu kendi bünyesi içinde görevlendirilmek üzere Hizmet Merkezi Memuru alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 19.03.2021, 11:48 21.03.2021, 10:44
Kızılay Kurumu Hizmet Memuru Alımı

Kızılay Kurumu Hizmet Memuru Alımı

Kızılay kuruluşu memur alımı yapılabilmesi için iş ilanı yayınlamıştır. Yayınlanmış olan kamu personeli alımı iş ilanları duyurusunda Kızılay kurumu kendi bünyesi içinde görevlendirilmek üzere Hizmet Merkezi Memuru alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kızılay kuruluşu Hizmet Merkezi Memuru ilanı son başvuru tarihi 22.03.2021 olarak açıklanmıştır.

Başvuru yapmak isteyen kişilerin aşağıda yazılı olan link üzerinden başvuru yapması gerekiyor.

https://basvuru.kizilaykariyer.com/XQFMCAXAURWWWUBWGD69ZZSYNX.JOB

Aşağıda resmi ilanın ekran görüntüsü bulunuyor.

Lütfen belgeyi dikkatlice inceleyiniz.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 – Hizmet merkezi Memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan vatandaşların Türk vatandaşı olması gerekmekte.

2 - Hizmet merkezi Memuru ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün şahısların kamu haklarından mahrum olmaması gerekiyor.

3 - Hizmet merkezi Memuru ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Hizmet merkezi Memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Hizmet merkezi Memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Hizmet merkezi Memuru ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Hizmet merkezi Memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Hizmet merkezi Memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Hizmet merkezi Memuru ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Hizmet merkezi Memuru ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Hizmet merkezi Memuru ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Hizmet merkezi Memuru ilanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Hizmet merkezi Memuru ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Hizmet merkezi Memuru ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Hizmet merkezi Memuru ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)