Kızılay Kurumu 6 Şehirde Şoför Alımı Gerçekleştirecek

Kızılay kurumu personel alımı yapmak için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan ilanlarda Kızılay kurumu birimlerine altı şehirde çalıştırılmak üzere Şoför alımı yapılacaktır.

Kamu Personeli Alımı 17.11.2020, 15:06 18.11.2020, 00:11
Kızılay Kurumu 6 Şehirde Şoför Alımı Gerçekleştirecek

Kızılay Kurumu 6 Şehirde Şoför Alımı Gerçekleştirecek

Kızılay kurumu personel alımı yapmak için iş ilanı yayınlanmıştır. Yayınlanmakta olan ilanlarda Kızılay kurumu birimlerine altı şehirde çalıştırılmak üzere Şoför alımı yapılacaktır.

BAŞVURU BİLGİLERİ

Kızılay kurumu şoför alımı ilanına son başvuru tarihi 27.11.2020 tarihi olarak bildirilmiştir.

Başvuru işlemini yapmak isteyen tüm kişilerin aşağıda bulunan link üzerinden başvuru işlemi yapması gerekiyor. Bu nedenle ilk önce siteye üye olmanız gerekmekte.

https://kizilaykariyer.w8.hrpeak.com/ilan/site.aspx?AB77A5C72508DCF67636B403D742F337208193FF=w1%3A183

ALIM YAPILAN ŞEHİRLER VE İLÇELER

1. Diyarbakır (Merkez)

Bağlar

Bismil

Ergani

Kayapınar

Sur

Yenişehir

2. Konya (Merkez)

Akşehir

Ereğli

Karatay

Meram

Selçuklu

3. Manisa (Merkez)

Akhisar

Alaşehir

Salihli

Soma

Şehzadeler

Turgutlu

Yunusemre

4. Trabzon (Merkez)

Akçaabat

Ortahisar

5. Elazığ (Merkez)

6. İstanbul (Avrupa)

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kızılay Kurumu şoför personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Nüfus cüzdanı aslı veya kurumumuzca onaylanmak üzere fotokopisi gerekmektedir.

2. Kızılay Kurumu şoför personeli Alımı ilanına başvuracak tüm Bay bayan adayların Diploma belgesinin aslı veya noter onaylı örneği veya e-devlet üzerinden alınacak barkotlu mezuniyet belgesi gerekmektedir.

3. Kızılay Kurumu şoför personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Yabancı Okul Mezunu adaylar için Denklik Belgesinin aslı veya noter onaylı örneği gerekmektedir.

4. Kızılay Kurumu şoför personeli Alımı ilanına başvuracak tüm erkek Adaylar için askerlik ile ilişkisi olmadığına dair resmi beyanı gerekmektedir.

5. Kızılay Kurumu şoför personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların görevlerini devamlı bir şekilde yapmasına engel olacak bir durumu olmadığına dair resmi beyanı.

6. Kızılay Kurumu şoför personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların 2 adet biyometrik fotoğraf gerekmekte ve bir adedi forma yapıştırılacaktır.

7. Kızılay Kurumu şoför personeli Alımı ilanına başvuracak tüm adayların Sürücü belgesinin aslı veyahut noter onaylı sureti gerekmektedir. Aslı ibraz edilmek kaydıyla fotokopisi Belediyemizce onaylanabilir.

8. Kızılay Kurumu şoför personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Özel sektörde çalışılan süreler için SGK hizmeti dökümü gerekmektedir.

9. Kızılay Kurumu şoför personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Kamu kurumlarında çalışılan süreler için çalıştıkları kurumdan alınacak belge gerekmektedir.

10. Kızılay Kurumu şoför personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Fotoğraflı öz geçmiş gerekmektedir.

11. Kızılay Kurumu şoför personeli alımı ilanına başvuracak olan bütün kişilerin Genel şartlar başlığında belirtilen mesleki tecrübeyi gösterir belge gerekmektedir.

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kızılay Kurumu şoför personeli alımı ilanına başvuracak Türk vatandaşı olması gerekmektedir.

2 - Kızılay Kurumu şoför personeli alımı ilanına başvuracak kamu haklarından mahrum bulunmaması gerekmektedir.

3 - Kızılay Kurumu şoför personeli alımı ilanına başvuracak affedilmiş olsalar bile devletin ve milletin güvenliğine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)