Kızılay Kurumu 23 Şehirde Personel Alımı

Kızılay kurumu 23 ilimizde personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları duyurusu yayınlanmıştır. İş ilanı duyurularında Kızılay kurumu kendi içinde istihdam edilmek üzere Doktor alımı yapacak.

Kamu Personeli Alımı 03.04.2021, 10:27 04.04.2021, 10:01
Kızılay Kurumu 23 Şehirde Personel Alımı

Kızılay Kurumu 23 Şehirde Personel Alımı

Kızılay kurumu 23 ilimizde personel alımı gerçekleştirilmesi için iş ilanları duyurusu yayınlanmıştır. İş ilanı duyurularında Kızılay kurumu kendi içinde istihdam edilmek üzere Doktor alımı yapacak.

BAŞVURU BİLGİLERİ NELERDİR

Başvuru linki aşağıda bulunuyor. Önce siteye üye olun sonra başvurunuzu yapın

https://basvuru.kizilaykariyer.com/QWE3PQ55TZD4Y4MJ99CQU7PPNA.JOB

ALIM YAPILAN İLLER

Ankara

Kütahya

Yozgat

Şanlıurfa

Kahramanmaraş

Hatay

Malatya

Adıyaman

Diyarbakır

İstanbul(Anadolu)

İstanbul (Avrupa)

Tekirdağ

Edirne

Kırklareli

Kocaeli

Zonguldak

Manisa

Denizli

Erzurum

Erzincan

Van

Rize

Amasya

BAŞVURU GENEL ŞARTLARI NELERDİR

1 - Kızılay 22 şehir doktor ilanına başvuracak kişilerin Türk vatandaşı olması gerekiyor.

2 - Kızılay 22 şehir doktor ilanına başvuru yapmak isteyen tüm vatandaşların kamu haklarından mahrum bulunmaması şartı bulunmakta.

3 - Kızılay 22 şehir doktor ilanına başvuracak tüm şahısların affedilmiş olsalar dahi devletin ve ülkenin güvenlik işlemine karşı her hangi bir suç işlememiş olması lazım.

4 - Kızılay 22 şehir doktor ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin devletin Anayasal düzeni yıkmaya çalışmak ve devletin işleyişine karşı suçlar işlememiş olması gerekiyor.

5 - Kızılay 22 şehir doktor ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün kişilerin kadrolar için aranmış diğer başvuru özelliklerini taşıması gerekmekte.

6 - Kızılay 22 şehir doktor ilanına başvuru yapacak olan şahısların duyurusu yapılmış olan kadrolar için mezun olunan okullar nedeni ile eğitim şartını taşıması gerekiyor.

7 - Kızılay 22 şehir doktor ilanına başvuru işleminde bulunacak olan şahısların Yapılacak olan Güvenlik Soruşturmalarının ve Arşiv Araştırmalarının sonuçlarının olumlu olması gerekmekte.

8 - Kızılay 22 şehir doktor ilanına başvuru işleminde bulunacak bütün şahısların yasa dışı örgütlerin propagandasını yapmamış olması gerekiyor.

9 - Kızılay 22 şehir doktor ilanına başvuru yapmak isteyen vatandaşların yasadışı örgütler ile eylem birliği içinde bulunmamış olması gerekiyor.

ADAYLARDAN İSTENİLEN BELGELER

1. Kızılay 22 şehir doktor ilanına başvuru işleminde bulunacak olan bütün adayların Kimlik kartının aslı ya da kurum tarafından onaylanmak için fotokopisi gerekiyor.

2. Kızılay 22 şehir doktor ilanına başvuru işlemi yapmak isteyen bütün adayların Diploma belgelerinin aslı ya da noter üzerinden onaylı örneği ya da e-devlet üstünden alınmış olan barkotlu olan mezuniyet belgesi gerekiyor.

3. Kızılay 22 şehir doktor lanına başvuru yapmak isteyen bütün tüm insanların Yabancı Okullardan mezunların Denklik Belgesinin aslı ya da noter tarafından onaylı örneği gerekiyor.

4. Kızılay 22 şehir doktor ilanına başvuru işleminde bulunmak isteyen bütün erkek Aday kişilerin askerlik ile bağı bulunmadığına ait resmi beyanı lazım.

5. Kızılay 22 şehir doktor ilanına başvuracak bütün bay ve bayan adayların işlerini sürekli şekilde yapmalarına engel olabilecek bir durumu olmadığına ait resmi beyan gerekmekte.

6. Kızılay 22 şehir doktor ilanına başvuru yapacak olan bütün insanların biyometrik fotoğrafı gerekiyor ve bir taneside forma yapıştırılması gerekiyor.

Kaynak: Kamu Personel Alımı
Yorumlar (0)